Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo Dosya Yükleme Nasıl Yapılır?

Karahanlii

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, bazı forumlarda gördüm dosyayı indirmeye tıklayınca aynı domaini açıyor fakat orada dosya yükleme sistemi bulunuyor. Bunu bende yapmak istiyorum. hafızayı yorar biliyorum fakat dosya.co'ya yüklenecek dosyayı konu açan kullanıcılar o upload linkinden yüklemelerini istiyorum. Kısaca dosya.co ile aynı işlevi görecek ama ana domain üzerine bağlı olacak. Dosyalar benim sunucuma yüklenecek

Nasıl yapılır ? Xenforo Dosya Yükleme Nasıl Yapılır?

Bunun için ilave bir işleme gerek yok editör altında bulunan dosya ekle butonu ile ekleye bilirsiniz, aşağıda olduğu gibi.
Bunun için ilave bir işleme gerek yok editör altında bulunan dosya ekle butonu ile ekleye bilirsiniz, aşağıda olduğu gibi.

Ekli dosyalar

• Yeni Metin Belgesi (2).zip
    150 bayt · Görüntüleme: 5
Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.