Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo Database'i Import'lanmıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Sahake

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://alwayscheats.net
Cyberpanel kullanıyorum, belli başlı sebeplerden ötürü cyberpaneli tekrar kurmam gerekti. Sitenin veritabanı yedeğini phpmyadminden aldım.

1659788607847.png

Şimdi ise aynı yedeği içeri aktarmaya çalıştığımda alttaki hatayı veriyor:

1659788651470.png

Mariadb, php vs tüm sürümler aynı hiçbir fark değişiklik yok öncesi ve sonrasında.
Sql dosyasının 30 mb olmasıyla bi alakası var mı acaba?

Merhabalar, sorunun yedeği alırken ortaya çıktığını fark ettik. Phpmyadmin yedeği doğru düzgün alamamış, bir daha da asla güvenmem kendisine :D Çok teşekkür ediyorum zaman ayırdığınız için.
Rica ederim. Sorunun çözüldüğüne sevindim. İyi forumlar. ;)

Merhabalar, sorunun yedeği alırken ortaya çıktığını fark ettik. Phpmyadmin yedeği doğru düzgün alamamış, bir daha da asla güvenmem kendisine :D Çok teşekkür ediyorum zaman ayırdığınız için.
Yedekleme olayında veya taşıma olayında kendiniz yapacaksanız size bir tavsiye vereyim çok site taşıdım çok host değiştirdim.. bazı bazı ilk zamanlar bende sorunlar yaşadım buna benzer..

Kendimce bir taktik geliştirdim.. ayda bir yedek alırım ben..

Veritabanını panelin kendi yedeklemesinden
Dizin yedeğini ise manuel çekerim genelde
Bir diğer firmaya taşıyacağım zaman eksra işlerle uğraşmam mesela config falan düzenlemem yeni veritabanı açmam.. direk içeriye veririm sql dosyasını .. ftp dizininide aldığım gibi atarım ns yönlendirince iş bitmiş olur hatasız.. geriye sadece s posta yapılandırmaları kalır

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.