Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği XenForo CSS Ranks,User banner nasıl yapılır ?

eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo CSS Ranks,User banner nasıl yapılır ? - Xenforo sisteminde CSS ile user banner,Ranks nasıl yapılır anlatımı.

XenForo CSS Ranks,User banner nasıl yapılır ?
Xenforo sisteminde CSS kokları ile user banner,Ranks nasıl yapılır onu anlatmaya çalışacağım.​
Uyarı eğer XF2 kullanmıyorsanız ikonlar görünemeyecektir. Görünmesi için Fa ikon sistemi foruma entegre etmelisiniz.​

Ben sadece bir örnek vereceğim gerisini siz getireceksiniz.
...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Ekli dosyalar

• xenforo 2 0 0 kurulum.png
    xenforo 2 0 0 kurulum.png
    63.2 KB · Görüntüleme: 865
Son düzenleme:
Vermiş olduğun kodları inceler misin? (Hata var, ben düzelttim başkası hata almasın)

benim için çalışmıyorum eTiKeT™ eTiKeT™
e02d2b6a2fa7e82bc73a1a610fd2cc61.png

User banner styling >> Other, using custom CSS class name >> ZenRanksGenel ZenAdmin

Konu önekleri içinde aynı cssden örnek verebilir misiniz :) burada Etiket üstadın yayımladığı derste standart ekleme varda burdaki css hoşuma gitti :)

ae22b340335385bb02ef595617c33e9b.png

Şunu ekledim: Kullanıcı başlığını geçersiz kıl :p

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.