Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ticaret Xenforo Bot User Hizmeti - Türk Erkek, Bayan, Yabancı Paketler

Konuya ekran görüntüsü koyda bir görelim nasıl bir hizmet sagladıgını.

netron gibi kaliteli video çekimi yapar bize gösterir :) diyecemde bu xenbulletins fakeactivity eklentisi gibime geliyor yakınım 20 dolara aldı bir süre kullandı kaldırdı geri. sanırım bu o eklenti olmalı cünkü buna benzer başka bir eklenti görmedim yeni çıktıysada duymadım umarım videosunu görürüz aynı değildir

Arkadaşlar eğer bot isteyen varsa whatsapp üzerinden iletişime geçebilir. Herhangi bir xenforo eklentisi ile bunu yapamıyorsunuz. Varsa da ben görmedim. Kendi işlemimde herhangi bir eklenti kullanmıyorum.

Nasıl bot attığımızı anlatmak yerine siz satın alın. Sonucu görün :)

Bu kadın nicklerin fiyatı niye daha pahalı ne fark ediyor ahmet yerine ayşe yazmanın : )

Arkadaşlar referans olması için ilk 3 kişiye ücretsiz 500 adet bot atacağım isteyenler yazsın konu altına

Güncel Fiyatlar
1k Türk Erkek Xenforo Bot User: 40TL
1k Türk Bayan Xenforo Bot User: 60tl
1k Yabancı Xenforo Bot User: 40tl

catyA catyA kadın her zaman değerlidir :)

Arkadaşlar referans olması için ilk 3 kişiye ücretsiz 500 adet bot atacağım isteyenler yazsın konu altına

Güncel Fiyatlar

Merhaba var ise alabilirim hocam hayla gecerli ise deneme icin ??

sadece online gösteriyorsa ne işe yarar bu bendede var aynısı üye oluşturuyrosun kafana göre online gösteriyor :D

Güncel Fiyatlar

Bana da yapar mısınız Türk olanlarından referans için

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.