Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ticaret Xenforo Bot User Hizmeti - Türk Erkek, Bayan, Yabancı Paketler

metalgear

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Xenforo forumlarınıza bot user hizmetimiz başlamıştır. Botlar adı üzerinde forumda herhangi bir işlem yapmaz. Sadece üye sayınızı fazla gösterir.
Bu botları online da gösterebiliriz bu da ayrı bir pakettir dilerseniz.

Botlar sizin isteğinize göre aşağıdaki şekillerde fiyatlandırılır:

Botların isimlerinde herhangi bir alt tire veya numara bulunmaz. Detaylar için whatsapptan yazabilirsiniz.

1k Türk Erkek Xenforo Bot User: 50TL
1k Türk Bayan Xenforo Bot User: 75tl
1k Yabancı Xenforo Bot User: 50tl

whatsapp-iletisim.png

Problem yok arkadaşlar yasak ise kaldırabiliriz konuyu. N netron hocama mesaj atmıştım açmadan önce ama yoğun olduğundan bakamamış olabilir.

Konu açıp selamun aleyküm diyorlarmi bari hocam :D

Fake user eklentİsi zaten satılıyor bu bot üyelerin foruma entegresi nasıl yapılıyor bahseder misiniz?

pm atıyorum netr0n netr0n hocam. bahsettiğiniz eklenti online göstermek için kullanılıyor olabilir mi? bizim işlem farklı.

O eklenti xenbulletins fakeactivity eklentisi olmasın. face user ile aynı başkada ona benzer eklenti yok diyebiliyorum. bir yakınım satın almıştı ücret karşılığında kurduk siteye şahsen benim için sinmedi gereksiz buluyorum, bu tür eklentileri süs diye duruyor madem böyle birşey sunuyorlar her botun kendine ait ip'i ve her bot konuları ziyaret etsin ozaman iş görür.

Basic mantık aslında çok basit bir işlem :D
XenForo api ve PHP ile yapmak 10dk sürmez altı üstü hesap açtırıyoruz :D Bu kadar pahalı olması anormal ama tabi arz, talep meselesi bir şey diyemem bol şanslar :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.