Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo Boş ekran sorunu

MiraçK

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar,
Bugün xenforo sitemi türkçeleştiriyordum. Yamayı koyup Türkçeyi seçtim yüklenirken birden bon boş sayfa geldi. Siteme giriş yaparken sürekli boş bir sayfa görüyorum bunu nasıl düzeltebilirim?

gerek yok ona admin cp giriş yapabiliyormusunuz şimdi ? yoksa aynı sorun devammı ediyor ?

Oops! We ran into some problems.
Oops! We ran into some problems. Please try again later. More error details may be in the browser console.

Bu hatayı aldım. Zaten daha öncede bu hatayı alıyordum. Sayfayı yeniledikten sonra Türkçe geliyor fakat tıklayıp açmayı deneyince boş sayfa gözüküyor.

Forum kurulumunu doğru olarakmı yaptınız ? php sürümünüz kaç ? en son sürüm xf nı yükleyin isterseniz

Oops! We ran into some problems. Please try again later. More error details may be in the browser console.

Bende bu hatayi aliyorum.. BassMan Conversations (Ozel Mesaj) eklentisini ekledim.. Style ayarlarindan eklentiyi (enabled) acmak istedigimde bu hata geliyor.. Sebebi Nedir?

Tesekkurler..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.