Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo Boş ekran sorunu

MiraçK

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar,
Bugün xenforo sitemi türkçeleştiriyordum. Yamayı koyup Türkçeyi seçtim yüklenirken birden bon boş sayfa geldi. Siteme giriş yaparken sürekli boş bir sayfa görüyorum bunu nasıl düzeltebilirim?

Yüklerken bir hata yapmışsınız sanırım admin panele girişiniz varsa varsayılan dili english olarak seçin eğeryoksa mysql veri tabanından dil kimliğini english (1) olarak ayarlayın.

Merhabalar,
Bugün xenforo sitemi türkçeleştiriyordum. Yamayı koyup Türkçeyi seçtim yüklenirken birden bon boş sayfa geldi. Siteme giriş yaparken sürekli boş bir sayfa görüyorum bunu nasıl düzeltebilirim?
Şu konuya bakıp şu videoyu izlediniz mi peki ?

mkucuksari mkucuksari nin attığı bağlantıdaki videonu izleyin eğer sorununuz çözülmez ise veritabanından çözüm fikri üretelim

veritabanından xf_admin dosyasında admin_language_id sizde kaç oalrak gözüküyor ? Türkçe dil dosyası kurduğunuza göre 2 olması lazım 1 yapın onu deneyin bakalım

Değiştirin bakalım olmazsa eğer geri alımı sorunsuz yapılıyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.