Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği Xenforo Amazon SES (Mail Servisi) Kurulumu

bi0sdaddy Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Xenforo Amazon SES (Mail Servisi) Kurulumu - Amazonun Simple Email Service Kısacası "SES" hizmetinin kurulumu hakkında resimli anlatım.

Ekli dosyayı görüntüle 15432

Öncelikle Amazon Web Services'e kayıt olmamız ve hesabımızı aktive etmemiz gerekiyor.
Aktive ettikten sonra üstteki gibi bir ekran ile karşılaşacağız.

Ekli dosyayı görüntüle 15433

Ardından üst fotoğraftaki gibi arama kısmına SES veya Simple Email service ibaresini yazıp ilgili servise geçiyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 15434

3. Aşama olarak Gönderim yapacağımız E-posta adresini fotoğraftaki alandan ekliyoruz.

[ATTACH...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Aws-Mail3.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Attığınız mail formatını paylaşabilir misiniz. Ben yazdım yeterli bilgi yok dedi ne yazacağım bilmiyorum :)

merhaba detaylı olarak spam amaçlı değil sadece websiteme kayıt formu ile kayıt olan kullanıcıların site içinde ki işlemleri için sistem otomatik mail gönderecek diye belirttim kayıt formunun url sinide gönderdim sizde bunları yaparsanız onaylayacaklardır.

Sağdaki menüden sending statistics kısmına geldiğinizde fotoğrafta ki gibi SANDBOX ibaresini görürseniz. (ilk kayıtlarda hep oluyor.) Kendi mail adresiniz dışına mail gönderemezsiniz bunun için Sağdaki altı çizili alandan Sandboxtan çıkma isteğinde bulunuyorsunuz buraya ne amaçla hizmeti kullanacağınızı net şekilde anlatmanız gerekiyor onay yaklaşık 12 saat sürebiliyor.

Burayı bende yapamadım. Açılan sayfadan supporta mı yazacaz?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.