Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo Ads Manager Misafir Kullanıcıya Reklam Gösterme

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

s4lowrock

Kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba aradım taradım birtürlü bulamadım kayıtlı kullanıcı reklamı görüyor ama kayıtlı olmayan göremiyor yardımcı olurmusunuz

Eklenti hakkında detaylı bir bilgiye sahip değilmi. Ancak eğer giriş yapan görüyor ise reklam eklenirken bunu yönetebilecek alanlarda olması gerekli. Yani XXX kullanıcı görsün gibi bir ayarı vardır. Eğer ordan sadece giriş yapmış kullanıcılar seçildi ise doğal olarak sadece giriş yapan kullanıcılar görecektir.

Eklenti hakkında detaylı bir bilgiye sahip değilmi. Ancak eğer giriş yapan görüyor ise reklam eklenirken bunu yönetebilecek alanlarda olması gerekli. Yani XXX kullanıcı görsün gibi bir ayarı vardır. Eğer ordan sadece giriş yapmış kullanıcılar seçildi ise doğal olarak sadece giriş yapan kullanıcılar görecektir.
Şuan dışarıdayım forum offline görüntü alır atarım hocamda her şeyi denedim yok göstermiyor manuel olarak reklamları ekleyincede mobil versiyon da çok büyük duruyor

kullanıcı kayıtlı üye değil ise yi seçiyorum busefer kimse göremiyor anlamadım hocam

Son düzenleme:
aklıma kullanıcı gruplarına bakmak hiç gelmemişti oradan izin verince herkes görebiliyor artık çözdüm teşekkürler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.