Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.2 Eklenti XenForo Açılır Kapanır Kategoriler Yapma

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

Lim10Ata

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Lim10Ata Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo Açılır Kapanır Kategoriler Yapma - XenForo Açılır Kapanır Kategoriler Yapma

İçerik için Steve F. adlı kullanıcıya teşekkürler.

node_list_category şablonunu açın.

BUL:
Kod:
<xf:if is="{$node.description}"><span class="block-desc">{$node.description|raw}</span></xf:if>

SONUNA EKLE:
Kod:
</div>

BUL
Kod:
</h2>
VE ÜSTÜNE EKLE
Kod:
<span id="collapse-{$node.node_id}" class="collapseTrigger collapseTrigger--block {{ !is_toggled('_node-' . $node.node_id) ? ' is-active' : '' }}"...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Default tema da denedim bizzat şimdi, forumlar bölümü ana sayfa da karma karıştı bozuldu yani hocam :)

Default tema da denedim bizzat şimdi, forumlar bölümü ana sayfa da karma karıştı bozuldu yani hocam :)
</div> ekleme yapmayın :)

not : <span id="collapse-{$node.node_id}" class="collapseTrigger collapseTrigger--block {{ !is_toggled('_node-' . $node.node_id) ? ' is-active' : '' }}" data-xf-click="toggle" data-xf-init="toggle-storage" data-storage-type="cookie" data-target=".block--category{$node.node_id} .block-body" data-storage-key="_node-{$node.node_id}"></span> aşağıdaki üstüne ekleyin <xf:if is="{$node.description}"><span class="block-desc">{$node.description|raw}</span></xf:if>

CSS:
.collapseTrigger:not(.button).collapseTrigger--block {
      display: contents;
}

ekleyin.

Son düzenleme:
</div> ekleme yapmayın :)

not : <span id="collapse-{$node.node_id}" class="collapseTrigger collapseTrigger--block {{ !is_toggled('_node-' . $node.node_id) ? ' is-active' : '' }}" data-xf-click="toggle" data-xf-init="toggle-storage" data-storage-type="cookie" data-target=".block--category{$node.node_id} .block-body" data-storage-key="_node-{$node.node_id}"></span> aşağıdaki üstüne ekleyin <xf:if is="{$node.description}"><span class="block-desc">{$node.description|raw}</span></xf:if>

CSS:
.collapseTrigger:not(.button).collapseTrigger--block {
      display: contents;
}

ekleyin.

Yaptım oldu da. Kategori alanı aşağıya doğru genişledi baya.

İkonu işaretlediğim hizaya nasıl alabiliriz? :) ayrıca ikonu değiştirmek de istiyorum :)

1648379421952.png

Bunu ben yaptığımda web sitesikafayı yiyor :)

Zamanında zorda olsa yaptık her sitede ve temada farklı oluyor hocam

Zamanında zorda olsa yaptık her sitede ve temada farklı oluyor hocam
Bende Dün Uğraşmama Rağmen Birşeyler Yaptım.
😂

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.