Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli XenForo 2 [XenGenTr] Style V7 - 7. Nesil tema

Ellerine sağlık kardeşim, yine döktürmüşsün, harika bir tema olmuş ?

Eline sağlık hocam oyun forumlari vb tarzda forumlar için birebir. Yanlız mobildeyim fiyatı görünmüyor :))

bu tema çok güzel olmuş butonlar belki daha iyi olabilirdi

XenForo 2 [XenGenTr] Style V7 - 7. Nesil tema
Sadelik ve acık,light bir tema mavi,beyaz ve grinin bütünleşmesi.​

Ekli dosyayı görüntüle 11804

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Tebrik ederim emeğinize sağlık.

Bu arada temaya pcden bi göz atınca ciddi anlamda gözü yoruyor parlaklık var. Hassas kişiler de problem olabilir :) Diğer temalara geçiş de iptal edilmiş sanırım bunda da gece modu yok pek fazla bakmadan başka sayfaya geçiyorum :) eTiKeT™ eTiKeT™ hocam v6 aktif kalsaydı bari :))

Bu arada temaya pcden bi göz atınca ciddi anlamda gözü yoruyor parlaklık var. Hassas kişiler de problem olabilir :) Diğer temalara geçiş de iptal edilmiş sanırım bunda da gece modu yok pek fazla bakmadan başka sayfaya geçiyorum :) eTiKeT™ eTiKeT™ hocam v6 aktif kalsaydı bari :))
Kullanılabilir tüm temalar yayına açılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Tema her geçen versiyon gelişiyor daha iyiye gidiyor, etiket adlı arkadaşımız god modu açmış resmen artık.

Tasarım olarak çok güzel ancak renk konusunda yoruyor, özellikle benim gibi gözlük kullanan kişilerin resmen gözlük camında parlama yapıyor... Renk değişimi yapılıyorsa güzel tema... Benim için şu an en iyisi V4 :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.