Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Style V5 - 5. Nesil tema

[XenGenTr] Style V5 - 5. Nesil tema
Yılın moda renkleri ile tasarlanmış XenGenTr 5. Nesil teması [XenGenTr] Style V5 Artık satışa sunuldu.

Genel bakış Telif hakkı Güncellemeler (9) Yorumlar (2) Forum konusu

para kazanmak için yapılmıyor ise ücret düşürülebilir eTiKeT™ eTiKeT™ sayın admin çok pahalı gerçekten
Öyle bir niyetimiz olsa idi temayı tüm satış platformlarında satardık,neden bura ile sınırlıyız sizce ? çok kazanmak değil amacımız. Tema yı az kişi alsın temanın bir kıymeti olsun,warezi olmasın alan keyifle kullansın sadece amacımız.

Kullanan yer var mı uygulamalı görmek istiyorum.
O şekilde karar vermek istiyorum

Öyle bir niyetimiz olsa idi temayı tüm satış platformlarında satardık,neden bura ile sınırlıyız sizce ? çok kazanmak değil amacımız. Tema yı az kişi alsın temanın bir kıymeti olsun,warezi olmasın alan keyifle kullansın sadece amacımız.
hocam emeğe saygım var ama inanın pahalı geldi sizide anlıyorum.elinize yüreğinize sağlık güzel.

[XenGenTr] Style V5 -- 2.0.1 versiyonuna yayınlandı.
PAGE_CONTAINER şablonunda güncellemer.
adminbar Şablonunda güncellemeler.
footer şablonunda güncellemeler
global.less şablonunda güncellemeler.

1. Mobil görünümdeki bazı sorunlar giderildi.
  2. Eklenti ile korinasyon sorunu giderildi.
  3. Entegre eklentide yapısal bazı hatalar giderildir.
  4. Mod sistemi ziyaretçiler için kapatıldı.
  5. Duyuru sisteminde iyileştirmeler yapıldı.

Daha fazlasını incelemek için tıklayınız.

Artık temayı canlı olarak inceleyebilirsiniz..

dark mode full dark mode olursa daha iyi olacak bence elinize sağlık :)

Çok muhteşem elinize sağlık, forum üzerinde uygulamada görünce daha estetik ve modern olduğu ortaya çıkıyor.
Bugün bana kurulacak inşallah.

Ürün Bilgisi

XenForo 2.1 XenForo 2.0
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 5 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
1,150.00 ₺
Yenileme maliyeti
300.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.