Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Style V5 - 5. Nesil tema

[XenGenTr] Style V5 - 5. Nesil tema
Yılın moda renkleri ile tasarlanmış XenGenTr 5. Nesil teması [XenGenTr] Style V5 Artık satışa sunuldu.

Genel bakış Telif hakkı Güncellemeler (9) Yorumlar (2) Forum konusu

Süpermiş hocam. Şu an dolar biriktirme derdindeyim. Inşallah alacağım temayı.. ;)

Herzamanki gibi döktürmüşsün hocam bayadır uzaklardaydım anca gelebildim öncelikle forumdaki bütün arkadaşlara selam ve Tebrik ederim güzel bir çalışma daha vbulletinden sonra xenforo ve yine başarı yanlız forumda ürünler kategorisine baktığımda fiyatlarda $ bu pek hoşuma gitmedi doğrusu ben türk'üm ve bugerçekten hoşuma gitmedi ve meral ettiğim birşey var hangimiz ingilizce bir script veya tema ingilizce dilinde yapılıp veya çevrilip satıl fiyatını tl yazan bir türk olmayan ingiliz amerikan çinli ws ws gördünüzmü ben görmedim şayet ama malesef bizim ülkemizde bunu görmekteyim türklere $ ile satış yapanları kusura bakmada satışı dolar üzerinden yapman benim ağırıma gitti

Herzamanki gibi döktürmüşsün hocam bayadır uzaklardaydım anca gelebildim öncelikle forumdaki bütün arkadaşlara selam ve Tebrik ederim güzel bir çalışma daha vbulletinden sonra xenforo ve yine başarı yanlız forumda ürünler kategorisine baktığımda fiyatlarda $ bu pek hoşuma gitmedi doğrusu ben türk'üm ve bugerçekten hoşuma gitmedi ve meral ettiğim birşey var hangimiz ingilizce bir script veya tema ingilizce dilinde yapılıp veya çevrilip satıl fiyatını tl yazan bir türk olmayan ingiliz amerikan çinli ws ws gördünüzmü ben görmedim şayet ama malesef bizim ülkemizde bunu görmekteyim türklere $ ile satış yapanları kusura bakmada satışı dolar üzerinden yapman benim ağırıma gitti

Merhabalar, hoş geldiniz. Dolar rezerv paradır. Dünyadaki tüm paralar bu para biriminin bir parçasıdır. Hatta tüm emtialar bile bu para cinsinden hesaplanır. Mesela altın ons bazında işlem görür 1 ons ise dolar bazından işlem görür ve hesaplanır. Örnek; 1 ons= $tutar = 31.10 gr olarak hesaplanır. Sadece altın değil; Gümüş, ethereum, bitcoin, ripple, litecoin, brent petrol gibi bir çok emtia bu para cinsinden hesaplanır. Hatta siteniz için satın aldığınız hosting, vds, server. Evinizde harcamış olduğunuz elektrik, doğalgaz. Şuan kullanmış olduğunuz cep telefonuna bile dolar kuruna göre TL cinsinden ödeme yaparsınız. Bir ülkenin ne kadar çok dolar rezervi var ise o ülke ekonomik olarak o kadar güçlü olur. Yazılım konusu tamamen dolar olarak işlem görür. Bu sunucusundan tutunda, kodlamasına kadar dolar olarak hesaplanır. Türkiye'de görmüş olduğunuz fiyatların karşısında TL yazsa bile aslında dolar kuruna bağlı olarak sürekli bir artış veya iniş gösterir ona göre güncellerler. Biz kurumsal bir firma olmadığımız için ve sürekli dolar kurunu takip edip bir güncelleme yapamayacağımız için sabit tuttuk ama her ne kadar orada dolar kuruda görseniz, tema satışında kullanıcılarımıza Türkiye koşullarına uygun indirimler yaparak satıyoruz. Şurada anlaşalım dolar dünyanın ticaret yaptığı para birimdir. Bindiğimiz arabadan, kullandığımız telefonlara, televizyonundan, buzdolabına aklınıza gelen hemen hemen her şeyin bu para birimine göre fiyatlandırıldığını bilin yeter. ;)

Bu aslında hükümetin sorunu. Bu ülkeyi bu hale sokanlar utansın ;)

Lafa gelince maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz derler. Kim hakkımı yiyorsa zehir zıkkım olsun, ecdadından çıksın. Diğer taraf da zaten görüşeceğiz o bakımdan çok rahatım.

Boşuna dememişler İmam osurursa, cemaat sı(ç)ar diye atalarımız :)

Elinize emeğinize sağlık. Güzel bir tema olmuş.

Xenforo 2.2.2 için güncellemesi yapılmıştır;

Çok güzel tema! sade ve şık dahası varmı netr0n netr0n hocamıza ve diğer emeği geçenlere teşşekürler. Videoda resimde göründüğü gibi zaten ücretine değicektir hiç tahadüt etmeden satın alabilirsiniz.

Ürün Bilgisi

XenForo 2.1 XenForo 2.0
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 5 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
1,150.00 ₺
Yenileme maliyeti
300.00 ₺

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.