Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ?

eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ? - Ücretli abonelikleri manule olarak nasıl atayabilir kullanıcıları nasıl ücretli abone yapabilirsiniz

xengentr_manule_ucretli_abonelik-png.8885

XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ?
Bu anlatım ile daha önceden ,yukarıda anlatıldığı gibi...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Son düzenleme:
Manuel olarak atanmasına atanıyor fakat, rank otomatikmen geçiyorda premium üyeliğe üyenin rengi orjinal renge geçiyor. Bunun sebebi ne olabilir eTiKeT™ eTiKeT™ hocam :)

Mesajınızdan okuduklarım ile ben bir soru çıkaramadım,sanırım banner geçmiyor demiş olmalısınız.
Adminpc >> Araçlar >> Yeniden yapılandır >> Kullanıcı alanlarını yenin oluşturmayı deneyin.

Mesajınızdan okuduklarım ile ben bir soru çıkaramadım,sanırım banner geçmiyor demiş olmalısınız.
Adminpc >> Araçlar >> Yeniden yapılandır >> Kullanıcı alanlarını yenin oluşturmayı deneyin.

hocam söylediğiniz şekilde manuel premium üyelik atadığım zaman üyeye belirttiğimiz rankı veriyor ama o rankın üyelik rengini vermiyor bizim atadığımız :) Kısacası Belirlediğimiz rankı veriyor otomatik sadece, üyeye özel belirlediğimiz rengi atamıyor. Bunun sebebini sormuştum.

paypal TR de açık mı ödeme alabiliyor muyuz?
Shopier e bağlamıştı sanırım bir arkadaş bu ödeme işini

eTiKeT™ eTiKeT™, Hocam şimdi manuel atadaık ya buracan tamamdır belirli bir süre seçdik ve manuel atadık,
diyelim ki ben şimdi normal bir üyeyi premium üye yaptım, ama premium üyelik başlığını ikincil grup olarak veriyor ve forumda premium üyelere giriş yetkisi verdiğim alanlara halen erişemiyor, üye renkide aynen normal üyenin renki gibi kalıyor, yani premium üyeliğe verdiğim renki alamıyor, bunu nasıl çözebiliriz?

eTiKeT™ eTiKeT™, Hocam şimdi manuel atadaık ya buracan tamamdır belirli bir süre seçdik ve manuel atadık,
diyelim ki ben şimdi normal bir üyeyi premium üye yaptım, ama premium üyelik başlığını ikincil grup olarak veriyor ve forumda premium üyelere giriş yetkisi verdiğim alanlara halen erişemiyor, üye renkide aynen normal üyenin renki gibi kalıyor, yani premium üyeliğe verdiğim renki alamıyor, bunu nasıl çözebiliriz?

Evet bu durumun aynisi bende de olmuştu. Premium üye rengini otomatik almıyor. Premium atadigin zaman olmuyordu uye rengi söylemiştim ama en son cevap gelmemişti bu konuda diye hatırlıyorum :)

Kullanıcı grubunuzun görünüm önceliği alanında bunu belirleye bilirsiniz.

eTiKeT™ eTiKeT™, etiket ustam resime baksana, yaptım ama olmadı, Screenshot
şimdi resimde 5 gözükmekte, bu premium yetkisinin sıra numarası, bundan önce de premium yetkinin ID numarası 20 olarak ekledim ama yine durum aynı, bi kısa yoldan anlatı versen? :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.