Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ?

eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ? - Ücretli abonelikleri manule olarak nasıl atayabilir kullanıcıları nasıl ücretli abone yapabilirsiniz

xengentr_manule_ucretli_abonelik-png.8885

XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ?
Bu anlatım ile daha önceden ,yukarıda anlatıldığı gibi...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Son düzenleme:
eTiKeT™ eTiKeT™, onu yaptım ama yine olmadı yetkiyi almıyor, şimdi premium yetkisine öncelik 100 verdim ve normal yetkiyede 100 değerini verdim, bu sefer renki aldı ama erişim yetkisini almadı hocam, benim istediğim şu, premium abonelik verdiğim kişi vip bölüme de erişebilsin, süresi tamamlanınca otomatik erişimi kapatılsın, lütfen yardımcı olun.

bnde denedım olmadı misal yetkiyi gorsldeki gibi veriyorum rank gelmiyor ve yetkiyide vermiyor!

Peki kullanıcı istediğinzi gruba taşınıyor mu ?

Bu olasılık yok, yapılandırmanızda bir hata yada eksiğini var demektir...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.