Kaynak ikonu

Kullanım tekniği XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ?

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ? - Ücretli abonelikleri manule olarak nasıl atayabilir kullanıcıları nasıl ücretli abone yapabilirsiniz

XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ?
Bu anlatım ile daha önceden ,yukarıda anlatıldığı gibi...​
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

deadpool

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Manuel olarak atanmasına atanıyor fakat, rank otomatikmen geçiyorda premium üyeliğe üyenin rengi orjinal renge geçiyor. Bunun sebebi ne olabilir @eTiKeT™ hocam :)

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Mesajınızdan okuduklarım ile ben bir soru çıkaramadım,sanırım banner geçmiyor demiş olmalısınız.
Adminpc >> Araçlar >> Yeniden yapılandır >> Kullanıcı alanlarını yenin oluşturmayı deneyin.

deadpool

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Mesajınızdan okuduklarım ile ben bir soru çıkaramadım,sanırım banner geçmiyor demiş olmalısınız.
Adminpc >> Araçlar >> Yeniden yapılandır >> Kullanıcı alanlarını yenin oluşturmayı deneyin.
hocam söylediğiniz şekilde manuel premium üyelik atadığım zaman üyeye belirttiğimiz rankı veriyor ama o rankın üyelik rengini vermiyor bizim atadığımız :) Kısacası Belirlediğimiz rankı veriyor otomatik sadece, üyeye özel belirlediğimiz rengi atamıyor. Bunun sebebini sormuştum.

xenxx

Sabit kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
paypal TR de açık mı ödeme alabiliyor muyuz?
Shopier e bağlamıştı sanırım bir arkadaş bu ödeme işini

Google ads alanı