Kaynak ikonu

Kullanım tekniği XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ?

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ? - Ücretli abonelikleri manule olarak nasıl atayabilir kullanıcıları nasıl ücretli abone yapabilirsiniz

XenForo 2 Ücretli abonelik,üyelik yükseltme manuel olarak nasıl atanır ?
Bu anlatım ile daha önceden ,yukarıda anlatıldığı gibi...​
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

deadpool

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Manuel olarak atanmasına atanıyor fakat, rank otomatikmen geçiyorda premium üyeliğe üyenin rengi orjinal renge geçiyor. Bunun sebebi ne olabilir @eTiKeT™ hocam :)

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Mesajınızdan okuduklarım ile ben bir soru çıkaramadım,sanırım banner geçmiyor demiş olmalısınız.
Adminpc >> Araçlar >> Yeniden yapılandır >> Kullanıcı alanlarını yenin oluşturmayı deneyin.

deadpool

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Mesajınızdan okuduklarım ile ben bir soru çıkaramadım,sanırım banner geçmiyor demiş olmalısınız.
Adminpc >> Araçlar >> Yeniden yapılandır >> Kullanıcı alanlarını yenin oluşturmayı deneyin.
hocam söylediğiniz şekilde manuel premium üyelik atadığım zaman üyeye belirttiğimiz rankı veriyor ama o rankın üyelik rengini vermiyor bizim atadığımız :) Kısacası Belirlediğimiz rankı veriyor otomatik sadece, üyeye özel belirlediğimiz rengi atamıyor. Bunun sebebini sormuştum.

Tanner

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
@eTiKeT™, Hocam şimdi manuel atadaık ya buracan tamamdır belirli bir süre seçdik ve manuel atadık,
diyelim ki ben şimdi normal bir üyeyi premium üye yaptım, ama premium üyelik başlığını ikincil grup olarak veriyor ve forumda premium üyelere giriş yetkisi verdiğim alanlara halen erişemiyor, üye renkide aynen normal üyenin renki gibi kalıyor, yani premium üyeliğe verdiğim renki alamıyor, bunu nasıl çözebiliriz?

deadpool

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
@eTiKeT™, Hocam şimdi manuel atadaık ya buracan tamamdır belirli bir süre seçdik ve manuel atadık,
diyelim ki ben şimdi normal bir üyeyi premium üye yaptım, ama premium üyelik başlığını ikincil grup olarak veriyor ve forumda premium üyelere giriş yetkisi verdiğim alanlara halen erişemiyor, üye renkide aynen normal üyenin renki gibi kalıyor, yani premium üyeliğe verdiğim renki alamıyor, bunu nasıl çözebiliriz?
Evet bu durumun aynisi bende de olmuştu. Premium üye rengini otomatik almıyor. Premium atadigin zaman olmuyordu uye rengi söylemiştim ama en son cevap gelmemişti bu konuda diye hatırlıyorum :)

Tanner

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
@eTiKeT™, etiket ustam resime baksana, yaptım ama olmadı, Screenshot
şimdi resimde 5 gözükmekte, bu premium yetkisinin sıra numarası, bundan önce de premium yetkinin ID numarası 20 olarak ekledim ama yine durum aynı, bi kısa yoldan anlatı versen? :)

Google ads alanı