Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Video XenForo 2 Terfi Sistemi Nasıl Kullanılır?

netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2 Terfi Sistemi Nasıl Kullanılır? - Kullanıcı gruplarımızı oluşturmuş olduğumuz diğer gruplara otomatik olarak terfi ettiriyoruz.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Kullanıcılarımızı mesaj sayısına dayalı başka üye gruplarına otomatik olarak terfi ettiriyoruz.

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Ellerine sağlık ustam peki terfideki isimlerin başına nasıl ikon koyabilrim

peki bu terfi sistemi için gerekli kullanıcı guruplarını önceden oluşturmamız gerekıyormu gerekiyorsa varsayılan ızınler normal üye gurubundanmı alıyoruz ??

peki bu terfi sistemi için gerekli kullanıcı guruplarını önceden oluşturmamız gerekıyormu gerekiyorsa varsayılan ızınler normal üye gurubundanmı alıyoruz ??
Bu sizin istek ve gereksinimlerinize kalmıştır, kullanıcı kaydırılacağı grubun izinlerini alacaktır. Eğer kayrılan kullanıcı grubunun öncelik sırası eski grubundan yüksek ise tabi ki.

Bu sizin istek ve gereksinimlerinize kalmıştır, kullanıcı kaydırılacağı grubun izinlerini alacaktır. Eğer kayrılan kullanıcı grubunun öncelik sırası eski grubundan yüksek ise tabi ki.
peki sizin öneriniz nedir ??
misal yenı üye-üye-hevesli üye-çalışkan uye-uzman vb. bunlarda hangi grubu seçecem ? varsayılan yeni kullanıcımı ??

Benim bir önerim olamaz, sadece olması gereken mantığı size özetleye bilirim ve buna göre siz bir yol seçersiniz.

Ben bir kullanıcının grubunu neden değiştireceğim ?
Soru bu, ben neden değiştiririm ? 100 mesajı olan kullanıcı özel forumları görsün, yada özel izinler edinsin. O zaman demek ki bana farklı bir kullanıcı grubu şart.

Hayır sadece rank değiştirmek istiyorum yetkiler aynı kalsın, o zaman yine bir kullanıcı grubu şart, ama izinleri normal kullanıcı grubu ile aynı ayarlamam gerekli.

Yok sadece çalışkan üye yazsın yeter öyle ise özel kullanıcı başlıklarını kullanırım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.