Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Video XenForo 2 Terfi Sistemi Nasıl Kullanılır?

netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2 Terfi Sistemi Nasıl Kullanılır? - Kullanıcı gruplarımızı oluşturmuş olduğumuz diğer gruplara otomatik olarak terfi ettiriyoruz.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Kullanıcılarımızı mesaj sayısına dayalı başka üye gruplarına otomatik olarak terfi ettiriyoruz.

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

ne yaptıysam video da defalarca izleyip yaptım nedense bu terfi sistemini çalışstıramadım

terfi edilecek grubları bile "Yeni Kullanıcı" Grbundan koplayadım sonuç nafile :(

Çalışmaması için hiçbir neden yok. Terfi işlemlerini anlık görebilmek için aşağıdaki işlemleri yapıyor musunuz?

xfgruptanitim.png

Aynı kalıyor ise öncelik değerlerinizi kontrol edin. Video'daki anlatım aynen geçerlidir. Gözden kaçırdığınız bir yer muhakkak var.

Aynı kalıyor ise öncelik değerlerinizi kontrol edin. Video'daki anlatım aynen geçerlidir. Gözden kaçırdığınız bir yer muhakkak var.
nerde hata yapıyorum acaba gerçi hatada yapmıyorum ama eklenti felan engelliyor olabilirmi ??

Bana özelden giriş gönderirseniz bakabilirim.

Israrla ayarlarınızı videodaki gibi uyguladığınızı söylüyorsunuz ama ayarlarınızda video'da üstüne basa basa buna dikkat edin dediğimiz yerleri yapmıyorsunuz. Yani sizin yaptıklarınız maalesef video'daki işlemler ile aynı değil. Yukarıda da bahsettim görünüm önceliği değerlerinizi kontrol edin demiştim. Kontrol de etmemişsiniz. Video'daki anlatımları tekrar izleyin, tekrar izleyin, hatta tekrar izleyin. Aşağıdaki ekran görüntülerinize bakarsanız 0 değerlerine sahip sistem hangisinin önceliğini dikkate alacak? :)

xfterfi1.png

xfterfi2.png

xfterfi3.png

xfterf4.png

Israrla ayarlarınızı videodaki gibi uyguladığınızı söylüyorsunuz ama ayarlarınızda video'da üstüne basa basa buna dikkat edin dediğimiz yerleri yapmıyorsunuz. Yani sizin yaptıklarınız maalesef video'daki işlemler ile aynı değil. Yukarıda da bahsettim görünüm önceliği değerlerinizi kontrol edin demiştim. Kontrol de etmemişsiniz. Video'daki anlatımları tekrar izleyin, tekrar izleyin, hatta tekrar izleyin. Aşağıdaki ekran görüntülerinize bakarsanız 0 değerlerine sahip sistem hangisinin önceliğini dikkate alacak? :)

Ekli dosyayı görüntüle 21567

Ekli dosyayı görüntüle 21568

Ekli dosyayı görüntüle 21569

Ekli dosyayı görüntüle 21570
peki ne gibi değer vermeliyim bunlarad Malum Rank İstif aktif bende ??

peki ne gibi değer vermeliyim bunlarad Malum Rank İstif aktif bende ??
Onu da videoda söylemiştim.

Yüksek değer görünüm önceliğini alır.

Örnek:

Kullanıcı: 10
Stajyer: 20
Uzman: 50
Prof: 100

Şeklinde ayarlamalısınız. Rank istifi aktif alt alta ranklar listelenir. Ya kapatacaksanız ya da öyle kullanacaksınız.

Onu da videoda söylemiştim.

Yüksek değer görünüm önceliğini alır.

Örnek:

Kullanıcı: 10
Stajyer: 20
Uzman: 50
Prof: 100

Şeklinde ayarlamalısınız. Rank istifi aktif alt alta ranklar listelenir. Ya kapatacaksanız ya da öyle kullanacaksınız.
teşekkürler sizide meşgul ettik değerli vaktiniz fazla meşgul etmeyeyim iyi forumlar uygularım dediklerinizi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.