Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Video XenForo 2 Terfi Sistemi Nasıl Kullanılır?

netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2 Terfi Sistemi Nasıl Kullanılır? - Kullanıcı gruplarımızı oluşturmuş olduğumuz diğer gruplara otomatik olarak terfi ettiriyoruz.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Kullanıcılarımızı mesaj sayısına dayalı başka üye gruplarına otomatik olarak terfi ettiriyoruz.

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

ne yaptıysam video da defalarca izleyip yaptım nedense bu terfi sistemini çalışstıramadım

terfi edilecek grubları bile "Yeni Kullanıcı" Grbundan koplayadım sonuç nafile :(
Mantık, anlatım aynı ama birde şuna göz at belki bu açıdan baktığında çöze bilirsin ;)

Yeni üyeyi terfi etme işlemini yaptım ama yeni üye hariç diğer üye grupları terfilerini aldılar ama yeni üye alamadım mesaj sayıları tutmasına rağmen ?
Neden olabilir hocam.

Yeni üyeyi terfi etme işlemini yaptım ama yeni üye hariç diğer üye grupları terfilerini aldılar ama yeni üye alamadım mesaj sayıları tutmasına rağmen ?
Neden olabilir hocam.
Yeni üye gurubu bazıları terfi oldu ama bazıları kriter tutmasına rağmen terfi olmadı ve bazi tutanlar ise terfi yaptığım grubun rankini aldı ama rengini almadı

Yeni üye gurubu bazıları terfi oldu ama bazıları kriter tutmasına rağmen terfi olmadı ve bazi tutanlar ise terfi yaptığım grubun rankini aldı ama rengini almadı
Admin panel > Araçlar > Yeniden yapılandır > Kullanıcı grubu tanıtımlarını yeniden oluştur.

Hocam şunu da yapabilir miyiz?
Yeni üye terfi edildikten sonra sadece terfi ettiği Rank kalsın yeni üye ranki olmasın ?
Onu nasıl ayarlayabiliriz ?

Hocam şunu da yapabilir miyiz?
Yeni üye terfi edildikten sonra sadece terfi ettiği Rank kalsın yeni üye ranki olmasın ?
Onu nasıl ayarlayabiliriz ?
Rank istifini devre dışı bıraktım terfi edilen ranki almış oldu Hocam

İstif devre dışı bırakılır ise kullanıcı gurubunda Görünüm önceliği en yüksek olan hangi grup ise o grubun rank gösterimi yapılır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.