Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video XenForo 2 Terfi Sistemi Nasıl Kullanılır?

YuSuF02

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Ellerine sağlık ustam peki terfideki isimlerin başına nasıl ikon koyabilrim

ramooo19

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
gsmgezgini.com
peki bu terfi sistemi için gerekli kullanıcı guruplarını önceden oluşturmamız gerekıyormu gerekiyorsa varsayılan ızınler normal üye gurubundanmı alıyoruz ??

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Web sitesi
xenforo.gen.tr
peki bu terfi sistemi için gerekli kullanıcı guruplarını önceden oluşturmamız gerekıyormu gerekiyorsa varsayılan ızınler normal üye gurubundanmı alıyoruz ??
Bu sizin istek ve gereksinimlerinize kalmıştır, kullanıcı kaydırılacağı grubun izinlerini alacaktır. Eğer kayrılan kullanıcı grubunun öncelik sırası eski grubundan yüksek ise tabi ki.

ramooo19

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
gsmgezgini.com
Bu sizin istek ve gereksinimlerinize kalmıştır, kullanıcı kaydırılacağı grubun izinlerini alacaktır. Eğer kayrılan kullanıcı grubunun öncelik sırası eski grubundan yüksek ise tabi ki.
peki sizin öneriniz nedir ??
misal yenı üye-üye-hevesli üye-çalışkan uye-uzman vb. bunlarda hangi grubu seçecem ? varsayılan yeni kullanıcımı ??

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Benim bir önerim olamaz, sadece olması gereken mantığı size özetleye bilirim ve buna göre siz bir yol seçersiniz.

Ben bir kullanıcının grubunu neden değiştireceğim ?
Soru bu, ben neden değiştiririm ? 100 mesajı olan kullanıcı özel forumları görsün, yada özel izinler edinsin. O zaman demek ki bana farklı bir kullanıcı grubu şart.

Hayır sadece rank değiştirmek istiyorum yetkiler aynı kalsın, o zaman yine bir kullanıcı grubu şart, ama izinleri normal kullanıcı grubu ile aynı ayarlamam gerekli.

Yok sadece çalışkan üye yazsın yeter öyle ise özel kullanıcı başlıklarını kullanırım.

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap