Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2 sürümünde resimler copy paste yoluyla nasıl çekilir?

elfdaily.com

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Bahsettiğim olay tam olarak aşşağıdaki gifli anlatımda mevcuttur xenforonun orjinal sitesinde dahi çözüm yok neden bizde olmasın :D

TwPSabo.gif

bayağı araştırdım bir alternatifini buldum ama 1 versiyonlar için TinyMCE editör eklentisini kullanarak bunu sağlayabilirsiniz
benim aradığım bu sorunun xenforo 2 versiyonlar için ne yapılabilir iyi akşamlar...

Son düzenleme:
Şunu aklınızdan çıkarın öncelikle,eğer ilave bir eklenti kullanımıyorsanız default sistemde dediğiniz gibi uygulama mümkün değil.
Yine IMG tagları arasına alarak resmi ekler,yada sadece URL olarak ekler direk FTP yüklemez o resmi.
Ama size bir eklenti kullanıyorsanız o zaman olabilir.
Şöyle yapalım dediğiniz şekide bir konuyu kopyalayın ve cevap olarak ekleyin bakalım sonuç ne olacak burada.

Arkadaş anladığım kadarıyla bir siteden veya bir forumdan kopyaladığım resimi kendi forumuma yapıştırdığım da o siteden kopyalanan resmin urlsine gitsin istiyor sanırım :)

Yanlız böyle birşey vbullettin de bile yok. Kaldı ki kopyaladığın resimlere kişi istediği linki manuel atayabilir.

Yani Etiket hocanın dediği gibi öyle birşey imkansız :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.