Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XenForo 2 Soru konuları - Question Threads -Türkçe

XF 2.0 Eklenti Xenforo 2 soru konuları - question threads -türkçe Bug fixes 2.0.2

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
XenForo 2 Soru konuları - Question Threads -Türkçe - Xenforo 2 konularınız soru konusu olarak işaretleyebilirsiniz.

Kaynağı oluşturan eTiKeT™;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

XenForo 2 Soru konuları - Question Threads -Türkçe
Xenforo 2 için kodlanan ve ücretsiz olarak dağıtılan bu eklenti ile forumda oluşturacağınız konulara SORU konusudur gibi bir ikon ile vurgulayabilirsiniz.
Dilerseniz istediğiniz kategoride açılan tüm konuları otomatik olarak soru konusu olarak vurgulayabilirsiniz.​

Bazı özellikleri
Belirtilen kategorilerde direk soru konusu olarak...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi XenForo 2 Soru konuları - Question Threads -Türkçe Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

Notifications Update 1.2

Ekli dosyayı görüntüle 1610

Bildirimler Güncelleme 1.2
Ana Özellikler
Addon şimdi thread watcher'larını destekliyor
Tüm iplik vektörleri çözülmüş / çözülmemiş / en iyi cevaplı uyarıları alacaktır.
Addon şimdi, soruya abone olan izleyicilere e-posta bildirimleri gönderebilir!

Diğer özellikler

En iyi cevap simgesi için güzel iconpicker
Ekli dosyayı görüntüle 1611
Zaten oluşturulmuş iplik düzenlenirken "Soru var" onay kutusu eklendi

Sabit hatalar...

Güncellemenin devamını inceleyin...

eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi XenForo 2 Soru konuları - Question Threads -Türkçe Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

Hotfix 1.2.4

New features
  • Added an option to mark already created ordinary thread as question when editing first post in the question
Fixed bugs
First two bugs were found by @Mr Lucky. They are fixed now!
  • Fixed an issue where best answer icon was replaced with horribly looking icon name text
  • Fixed an error related to emailing system that appears after uninstalling addon
  • Fixed another issue with questions converting to ordinary threads when editing...

Bug fixes 1.2.5

Fixed bugs
  • Fixed an issue where the best answer icon is not changing in style settings @bolibick
  • Fixed an issue where the best answer icon would stay "diamond" after changing it in style settings @bolibick
  • Fixed an issue where an option to convert thread to question was appearing when editing every post in that thread (not only when editing first post)
How to upgrade?
  1. Download an addon archive and unpack it somewhere
  2. Open upload folder and...

Bug fixes 2.0.2

Fixed bugs

• Question and best answer marks are displaying correctly in tags search pages
  • Users with zero best answers will not appear in "Most best answers" list (@katsulynx)
  • Fixed some bugs with threads merging (@Recep Baltaş)
Now you can't merge two questions with best answers.

Question Threads properties are fully depend on target thread. The result of merging a solved question with best answer to a simple thread will be a simple thread.

Merhabalar, adamın biri farklı kategoride(soru kategorisi olmayan) soru sormuş, bunu sorular kategorisine aldım fakat konu mesajı olarak düzenleyebiliyorum, soru konusu yapamıyorum. İlgili kişinin en baştan tekrar soru sorma konusu açmasındansa bu konuyu soruya dönüştürebilir miyim?

Temalar, seçenekler, kategoriler, konu ayarları hepsine baktım ama sorumun cevabını bulamadım..

İlginiz için şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Eklentiyi yükledim fakat bu alanları Türkçeleştiremedim, diğer alanları dillerden Türkçeleştirdim ancak bu kısmı dillerde bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• capture-20181117-234052.png
    capture-20181117-234052.png
    3 KB · Görüntüleme: 9
  • capture-20181117-234125.png
    capture-20181117-234125.png
    2.6 KB · Görüntüleme: 8

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.