Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2 Siyah Beyaz Tema

SouLW3

xFanatik
Kullanıcı
Not: Bir satış konusu değildir sadece fikir sormak için konuyu açtım.

Arkadaşlar xenforo 2 için bir tema hazırlıyorum bu tarz bir tema yapsam satabilir miyim? Xenforo 2 tema piyasası nasıl bilginiz var mı?

Tema henüz bitmedi üzerinde çalışıyorum..

6y38vl.png

Şuan ki son hali:
qJ6YnW.png

Son düzenleme:
Her malın bir alıcısı vardır derler; Belki 1 tane satarsınız belki 100 tane belkide hiç satamazsınız. Ama bu sizin gelişiminize yardımcı olacak. İleride yapacağınız çok daha iyi temalara başlangıç yapmanıza neden olabilir. Tema yapıp satmak istiyorsanız temanıza ait özelliğin olması lazım yani tema özellikleri alanından renk değiştirmek şu an herkesin yapabileceği bir durum. Dolayısıyla sizin daha farklı bir çalışma ortaya koymanız lazım. Yine de bu söylediklerim sizin şevkinizi kırmasın dediğim gibi gelişiminiz açısından faydası olacaktır.

Her malın bir alıcısı vardır derler; Belki 1 tane satarsınız belki 100 tane belkide hiç satamazsınız. Ama bu sizin gelişiminize yardımcı olacak. İleride yapacağınız çok daha iyi temalara başlangıç yapmanıza neden olabilir. Tema yapıp satmak istiyorsanız temanıza ait özelliğin olması lazım yani tema özellikleri alanından renk değiştirmek şu an herkesin yapabileceği bir durum. Dolayısıyla sizin daha farklı bir çalışma ortaya koymanız lazım. Yine de bu söylediklerim sizin şevkinizi kırmasın dediğim gibi gelişiminiz açısından faydası olacaktır.
Yorumlarınız için teşekkür ederim ne gibi farklılıklar örnek verirmisiniz ? birde tema fiyatını 20 TL civarı koymayı düşünüyorum en azından uğraşım boşa gitmesin diye :)

Yorumlarınız için teşekkür ederim ne gibi farklılıklar örnek verirmisiniz ? birde tema fiyatını 20 TL civarı koymayı düşünüyorum en azından uğraşım boşa gitmesin diye :)

Örnek temaya ait ayarlar paneli ve farklılık yani sizin temaya renk dışında farklılıklar katmanız gerekiyor. ;)

Fiyat konusunda tabii ki özgürsünüz yukarıda da söylediğim gibi başlangıç için nereden başladığınızın önemi yok ileride üzerine kata kata gideceksiniz. ;)

Şuan yavaş yavaş geliştiriyorum css ile widget ekledim son konular şeklinde yorumlarınız nelerdir? temada eklenti kullanmamaya özen gösteriyorum sıfır eklenti ile en verimli haline sokmaya çalışıyorum eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n

JORYXo.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.