Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo 2 sistem hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tanner

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://shareses.com
Hayırlı geceler arkadaşlar, gün itibariyle bir sorun yaşıyorum, sorun şu ki bir üyeyi siteden kovdum aşırı derecede sert tepkiler filan tıklıyordu konularda yani emek var sonuçta kendiside kibirli biriydi, ben şimdi yönetim panelinden bunun Tepkime puanlarını kaldır dedim işlem yaptı ama adamın tepkime puanları kalmakta yerinde, bunuda geçelim, yaşadığım sorunsa yönetim panelinde resimdeki gibi bir hata çıkıyor sürekli Screenshot
Ben devam ettir diyorum yani gelen uyarıdaki linke tıklıyorum bu resimdekiler geliyor yani tepkileri kaldır işlemi geliyor Screenshot
5-10 dakika yönetim panelinde hil bir sorun gözükmüyor, ama tekrar 5-10 dakika sonra aynı sorun başlıyor lütfen yardımcı olun bunu aşalım

@eTiKeT™ @netr0n ustalar rica ediyorum bir yardımcı olun, şimdiden teşekkür ederim herkese.

Not: sayaçları defalarca çalıştırdım ama yok nafile orun durmakta.

Tamamdır, sanırım çözdüm.

phpMyAdmin giriyoruz, sitenin kurulu olduğu database geliyoruz, ardından xf_job sql dosyasına tıklıyoruz,
devam eden işlemler gözükmekte orada, istemediğinizi silebilirsiniz, buda resim Screenshot

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.