Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği Xenforo 2 özel konu alanı nedir, ne işe yarar ,nasıl kullanılır?

Xenforo 2 Özel konu alanı nedir, ne işe yarar ,nasıl kullanılır? - Xenforo 2 için özel konu alanı kullanım ve özellik hakkında ayrıntılı makale.

Kaynağı oluşturan eTiKeT™;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

Xenforo 2 Özel konu alanı nedir, ne işe yarar ,nasıl kullanılır?
Xenforo 2 ile gelen yeni bir özellik daha, Aslında xf1 kullanıp da Resources ( Kaynaklar ) Eklentisini kullan herkes bu işleve aşinadır.
Tek farkı bu özelliği artık forumlarda açılacak konulara da uygulayabiliyor olmasıdır. Bence oldukça kullanışlı bir özellik ve gelişmedir ;):​

Xf2 Özel konu alanı nedir?
Xenforo 2 özel konu alanı...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Bazı bölümlerde standart şablon kullanımı yönlendirmek için şahane bir uygulama. Paylaşım için teşekkür ederim, harikasınız

Çok güzel bir uygulama ve anlatım. Peki bunu uyguladığımız forumlarda standart konu yazı alanını gizleyebilir miyiz? Sadece özel konu alanları kullanılsın haricinde hiçbirşey yazılamasın. Yada konu fikirleri özelliğinde olduğu gibi ana yazı alanının arkasında metin yazabilir miyiz?

Çok güzel bir uygulama ve anlatım. Peki bunu uyguladığımız forumlarda standart konu yazı alanını gizleyebilir miyiz? Sadece özel konu alanları kullanılsın haricinde hiçbirşey yazılamasın. Yada konu fikirleri özelliğinde olduğu gibi ana yazı alanının arkasında metin yazabilir miyiz?
Ne yazık ki bunu varsayılan sistemde yapamazsınız.

Bununla ilgili ayarlamaları yaptım fakat, sizin örneğini gösterdiğiniz ekran görüntüsündeki

Bu yazılım için gerekli donanımlar : / bu yazı bende görünmüyor.
Fakat yanındaki seçimler görünüyor sadece. Bu da anlamsız bir görüntüye sebep oluyor.

Nasıl düzeltebilirim ? ya da sorun nereden kaynaklı olabilir ?

Bunun için özel bir ayar yok. Default Temada da durum aynı mı peki ?

Ekran görüntüsü ile beraber Sorunlu konu linkini paylaşırsanız daha kolay yardım olabilirsiniz.

Merhaba,

Çok efsane bir uygulama gerçekten.
İstediğin şablonu kolayca oluşturabiliyosun.
Peki ben bu şablonda bir takvim oluşturmak ve o takvimden 3 gün seçip alt alta yazdırmak istesem forum içinde, ayarlayabilir miyim?

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam bu özel konu alanlarını ziyaretçilerden gizleme imkanı var mı?

mkucuksari mkucuksari, yorum için teşekkürler abi.

Konuyu ziyaretçilere kapatmayı düşünmüyorum, dediğin gibi kapatıldığı zaman bu alan görünmüyor. Amacım Pazar yerindeki konularda Fiyat ve İletişim kısmını sadece üyelerin görmesini sağlamak. Bu konuda yardımcı olur musun abi. Nasıl bir yol izlenilmeli

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.