Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

BBcode XenForo 2 MP3 BBCODE 2020-03-14

indirmek için izniniz yok
yapmıştım da ha şu benim fa ikon sorunumdan olsa gerek tamamdır ayıktım teşekkür ettim.. bu arada şarkı güzelmiş :D

güzel seçim yapmısım :D

Ekli dosyayı görüntüle 12618
2.2 betada test ettım sorunsuz :)
Ekli dosyayı görüntüle 12619
adresten test edebılırsın VasY Charismax,
Aslında bunu direk konu açarken ekleyip daha sonra konuya girerken otomatik olarak çalması daha mantıklı geliyor bana.

Ne kadar saçma birşey.. yaptık ettik duyurusunu bile yaptım 4 saatte bir olsa gerek . Çalışan şey çalışmıyor çok saçma birşey . Resetliyor sanki mp3 urlsini deaktif ediyor.. tavsiye etmiyorum.. gidin eklentisini alın

Çok stabil çalışan bir kod. ;) MP3 eklerken editör de gelişmiş sekmesini kapat auto url felan ekliyor.. kendi sitemde kullanıyorum sorunsuz çalışıyor. Çalışmaması için hiç bir sebeb yok :)

Çok stabil çalışan bir kod. ;) MP3 eklerken editör de gelişmiş sekmesini kapat auto url felan ekliyor.. kendi sitemde kullanıyorum sorunsuz çalışıyor. Çalışmaması için hiç bir sebeb yok :)
Öyle birşeyler oluyor başta iyi hoş işte dediğin gibi ayarı verdiğin gibi yaptım oysaki eksra şeyleri yazsaydın iyidi'de kapalı yinede ekliyor

Ben sana birşey söylüyimmi ne kadar anlarım ne kadar anlarsın veya bunu ne kadar anlarlar cidden bilememde bu kod tehlikeli basit görünüyor ama sıkıntılı bu biraz :) neden diyceksin.. bu normalde konu içi çalışan bir bb code degeri.. benim dm özelleştirmemde etiket kardeşin şu renkli baloncuk eklentisi var..
Ben bunda profil ve konularda sıkıntı yaşamıyorum sanırsam .
Yeni koydum çalma özelliğini kaybetmiş ona telif diyelim link etkisiz diyelim yani onu bir yok sayalım.. boy degerinidd ayarladım onuda geç..

Benim tema özel tema şu modern v5 oldu bitti sevmedim hantallıgından ama kalitelidir .. desemki özelleştirmelerim mpdifiyelerim v.s bir yerde açık bıraktı hayır..
Bu bb code mp3 çalma kodu dm de bende bazen açık yapıyor .. telefon pc farketmiyor siteyi tepe taklak ediyor .
Sanki bir şablona html alana yanlış bir satır ekledimde br<> marque kodları koymuş gibi oluyor ... öyle olunca düzenle yapıp mesajı kayıt et diyince geri düzeliyor .. sonra girip çıkınca yine.

Ya bu basit stabil çalışan melette bir sıkıntı var her yere yemiyor..
Yada çakışan kodlarım var bakmadım ama bakıcam

La konuşmuyorum bilmişlik yapmıyım sistemde yeniyim sonra aradığımı bulamam diye ? ama yani demesemde olmuycak..

Bunun başka alternatifi varsa yönlendirin :)

Ben sana birşey söylüyimmi ne kadar anlarım ne kadar anlarsın veya bunu ne kadar anlarlar cidden bilememde bu kod tehlikeli basit görünüyor ama sıkıntılı bu biraz :) neden diyceksin.. bu normalde konu içi çalışan bir bb code degeri.. benim dm özelleştirmemde etiket kardeşin şu renkli baloncuk eklentisi var..
Ben bunda profil ve konularda sıkıntı yaşamıyorum sanırsam .
Yeni koydum çalma özelliğini kaybetmiş ona telif diyelim link etkisiz diyelim yani onu bir yok sayalım.. boy degerinidd ayarladım onuda geç..

Benim tema özel tema şu modern v5 oldu bitti sevmedim hantallıgından ama kalitelidir .. desemki özelleştirmelerim mpdifiyelerim v.s bir yerde açık bıraktı hayır..
Bu bb code mp3 çalma kodu dm de bende bazen açık yapıyor .. telefon pc farketmiyor siteyi tepe taklak ediyor .
Sanki bir şablona html alana yanlış bir satır ekledimde br<> marque kodları koymuş gibi oluyor ... öyle olunca düzenle yapıp mesajı kayıt et diyince geri düzeliyor .. sonra girip çıkınca yine.

Ya bu basit stabil çalışan melette bir sıkıntı var her yere yemiyor..
Yada çakışan kodlarım var bakmadım ama bakıcam

La konuşmuyorum bilmişlik yapmıyım sistemde yeniyim sonra aradığımı bulamam diye ? ama yani demesemde olmuycak..

Bunun başka alternatifi varsa yönlendirin :)
Yazmamışım dur haha etiket dm eklentisi var bende .. demek istediğim dm de örnekleme olarak çalıyormu çalmıyormu denemesi yaptıgım için bu olay orda karşıma çıktı . . Dm balonlu şu renk veren eklentisi etiket kardeşin.. bu kodda malum zaten free acaba rgb css tabanımı çakıştıdamı oldu eklentiyle.. eklentiyi kaldırıpda denemedim ha sıcagı sıcagına geldim..
Çözerim birazdanda buraya dönmem kalır konu böyle beyin fırtınası olsun

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.