Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü xenforo 2 kuramıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

SouLW3

xFanatik
Kullanıcı
hostingime xenforo 2 kurmaya çalışıyorum fakat şu alttaki hatayı veriyor, hosting sağlayıcımla görüştüm ve bana şu cevabı verdi. "Paylaşımlı hosting sunucularında güvenlik bakımından bir takım eklentiler kapalıdır. Bu nedenle XenForo tarzı scriptleriniz için sanal sunucu satın almanız gerekmektedir. " kendisine sorduğumda vbulletin kurabileceğimi söyledi. Aynı hosting paketini kullanan biriside xenforo 1x sürümünü kurarsam sorun çıkmayacağını söyledi ben bu işten hiç bir şey anlamadım. Hostingime xenforo 2 yi kurma şansım yok mu ? bu hatayı nasıl giderebilirim? alttaki hata dosyaları ftp ye atıp siteadı.com/install sayfasına geldiğimde karşıma çıkıyor. yani yükleme ekranına geçemiyorum

" The following errors occurred while verifying that your server can run XenForo:
Your server has disabled a fundamental core PHP function fpassthru via the disable_functions directive in php.ini. This will cause unexpected problems in XenForo.
Please correct these errors and try again. "

@eTiKeT™ netr0n netr0n @LaDezs

Hosting diğer sitelerin etkilenmemsi için kısıtlamalara gitmiş. Hosting firmasından hosting firmasına değişiyor. Siz tekrar iletişime geçip en azından kurulum yapmanız için şimdilik açsınlar kurulum bittikten sonra tekrar kapatabilirler. Daha sonradan ne gibi bir sorun verir deneyip görmeniz lazım. Hosting seçimi yaparken iyi araştırmanızı öneririm.

Hosting diğer sitelerin etkilenmemsi için kısıtlamalara gitmiş. Hosting firmasından hosting firmasına değişiyor. Siz tekrar iletişime geçip en azından kurulum yapmanız için şimdilik açsınlar kurulum bittikten sonra tekrar kapatabilirler. Daha sonradan ne gibi bir sorun verir deneyip görmeniz lazım. Hosting seçimi yaparken iyi araştırmanızı öneririm.
teşekkür ederim son olarak bir şey sormak istiyorum olmazsa eğer mecburen xenforo 1 kullanacağım veya vbulletin 3.8.x kullanacağım sizce hangisi? ve şunuda sormak istiyorum xenforo 1 için en kararlı sürüm hangisi?

teşekkür ederim son olarak bir şey sormak istiyorum olmazsa eğer mecburen xenforo 1 kullanacağım veya vbulletin 3.8.x kullanacağım sizce hangisi? ve şunuda sormak istiyorum xenforo 1 için en kararlı sürüm hangisi?
Eğer özel eklenti ihtiyacını yoksa direk XF 2 ile başlayın. Daha sonra upgrade ve güncelleme ile uğraşmk zorunda kalmazsınız.

Şu an XF 1.5 en kararlı sürümü 2 hafta çıkan XF 1.5.17

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.