Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği Xenforo 2 konu fikir özelliği işlevi nedir nasıl kullanılır ?

Xenforo 2 konu fikir özelliği işlevi nedir nasıl kullanılır ? - Xenforo 2 konu fikirleri özelliği ne işe yarar nasıl kullanılır anlatımıdır.

Kaynağı oluşturan eTiKeT™;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

Xenforo 2 konu fikir özelliği işlevi nedir nasıl kullanılır ?
Xenforo 2 ile birlikte gelen bir özelliktir. Ben bu özelliği konu fikri olarak yorumladım ve tercümeleri de o yönde yaptım doğrusu. Ancak farklı ifadelerde de kullanılabilir. Örneğin konu tüyosu,örnek konu başlığı,yada konu uyarı alanı gibi bir çok işlev içinde kullanılabilir.​

Xenforo 2 konu fikir özelliği nedir?

Konu...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Yeni üyelerim açtığı konu başlıklarında geçen "Acil,lütfen yardım" gibi can sıkıcı konu başlıkların bir nebze önüne geçen güzel bir uygulama olmuş. Paylaşım için teşekkürler. Ellerinize sağlık

Anladığım kadarıyla sonradan yine değiştirilebiliyor. Başlık kısmında başlık tüyosu yazmak için gibi geldi bana.

Konu fikirleri değilde Konu başlıkları daha iyi olur gibi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.