Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Video XenForo 2 Kayıt Ol Sayfasını Düzenleme

Hocam öncelikle cok tesekkür ederim net ve gayet aciklayici bir anlati...

Peki yeni bir alan olusturduk Botlardan korunmak icin ve üye olanlarin Zorunlu ve dogru cevabi girmelerini nasil yapabiliriz.
mesela " Lütfen Yukaridaki Bölüme istanbulun Fethi Yaziniz (Sadece Yazi ile ) " Cevap : bindörtyüzeliüc
böyle bisey.

Merhaba netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

Kayıt Ol 'un altına yazı ve link nasıl ekleyebiliriz.
Örnek : DOSYA İNDİRMEK ÜCRETSİZDİR. Gibi.
Yardımcı olabilir misiniz.

B Birisi altına derken tam olarak nereden bahsediyorsunuz. Buraya alanı işaretleyip ekran görüntüsü ekleyebilir misiniz?

Kayıt OL EKRANI
kyt.jpg

Giriş 1
grş.jpg
Giriş 1

grs1.jpg

Bunun gibi yapabilirmiyiz.
ALTIN Üyelik durumu olmayacak.

Ekli dosyalar

• kyt.jpg
    kyt.jpg
    109.9 KB · Görüntüleme: 4
Altın üyelik nedir vs bilmiyorum açıklamayı kendiniz yazarsınız. Kayıt ol sayfası için yapmanız gerekenler şunlar;

register_form şablonunu açın aşağıdaki kodu bulun

Kod:
<xf:title>{{ phrase('register') }}</xf:title>

Hemen altına ekleyin

Kod:
<div style="padding:4px;color:red;font-size:20px;font-weight:bold;text-align:center;">Dikkat: Dosya indirmek veya yüklemek için ücretli <a href="#urlgirin">Altın Üyelik</a> gerekmektedir.</div>

Kayıt ol alanı;

kayitol1.jpg

Giriş yap sayfası için yapmanız gerekenler şunlar;

login şablonunu açın en en aşağıda bulunan </div> kodunu bulun hemen üstüne aşağıdaki kodu ekleyin.

Kod:
<div style="padding:4px;color:red;font-size:20px;font-weight:bold;text-align:center;">Dikkat: Dosya indirmek veya yüklemek için ücretli <a href="#urlgirin">Altın Üyelik</a> gerekmektedir.</div>

Örnek Giriş Yap Alanı

girisyap.jpg

Ben forum camiasında, Xenforo'da ve XenGenTr ailesinde çok yeniyim.

netr0n netr0n öncelikle youtube kanalınız için teşekkür ederim. Forum mevzularında ve XenForo'da çok yeniyim. Tüm Xenforo videolarınızı 3 günde uygulamalı izledim.
1- Kayıt ol ekran düzenlemede doğum tarihi alanı ekledim, metin alanı seçeneklerinde tarih seçeneğini seçtim açılan kısımda geçmiş tarih seçeneğini seçtim. Video da anlattığınız diğer işlemleri yapıp kaydettim. Kayıt ol ekranına geldiğimde tarih kısmı var. Lakin seçimde 10 yıl geri 10 yıl ileriyi gösterdi. Tarih seçeneği altında tümü seçeneğinide seçsem herhangi bir değişiklik olmadı.
2- Kayıt ol ekranına telefon eklemek istediğimde metin alanları seçenekleri kısmında ne seçtiysem yine olmadı.

Kayıt ol ekranına birtek isim soyisim kısmı ekleyebildim.

Ben Doğum Tarihi, Telefon ve şeçilebilir İL kısımları eklemek istiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler. İyi Çalışmalar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.