Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği XenForo 2 Google Search consol doğrulama kodu nasıl eklenir?

XenForo 2 Google Search consol doğrulama kodu nasıl eklenir?

Adminpc >> Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) >> Google Analytics web site kimliği​
xenfoor_google_dogrulama_konud.png

yanlız ben google analistick te artık o UA ile başlayan kodu bulamıyorum eskiden vardı even ama şuanda yok veya ben bulamadım mülk kimliği farklı mı oldu yoksa bu kod farklı yeremi taşındı eskiden mülk kimlik alanında gözükmekteydi

ve eskiden verilen kod içerisinde de UA ile başlayan o kod mevcuttu ama şuanda yok yeni mülk kimliği numarası yer alıyor bukonuda bir açıklayıcı yardım amaçlı konu açabilirmisiniz

yanlız ben google analistick te artık o UA ile başlayan kodu bulamıyorum eskiden vardı even ama şuanda yok veya ben bulamadım mülk kimliği farklı mı oldu yoksa bu kod farklı yeremi taşındı eskiden mülk kimlik alanında gözükmekteydi

UA ile başlayan kod.
Yeni site eklerken altta gelişmiş seçenekler var UA seçeneği orada mevcut.

1.png
2.png

bunun diğer ana dizine attığımız html dosyasında bir farkı varmı

siz hangi konsoldan bahsediyorsunuz bilmiyorum ama önceden vardı şuan bendede yok o

Ekran görüntüsü_2021-04-24_01-16-03.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.