Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Video XenForo 2 Facebook Login Ayarları Nasıl Yapılır?

netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2 Facebook Login Ayarları Nasıl Yapılır? - Xenforo 2 için facebook login ayarlarını nasıl yapmanız gerektiği hakkında videolu anlatım

Xenforo 2 için facebook login ayarlarını nasıl yapmanız gerektiği hakkında videolu anlatım yapılmıştır.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sn. netr0n netr0n, öncelik bu güzel ve kolay anlatımlı videonuz iin teşekkür ediyorum.

Videoda birebir tüm yaptıklarınızı yapıyorum, siteye de Facebook düğmesi ekleniyor ama tıklayınca bu hatayı veriyor.
Bu hatayı nasıl çözebilirim?

hata.png

Eğer gizliden değil de normalden denersem de bu hatayı alıyorum.

hata2.png

Son düzenleme:
URL alanlarını aşağıdaki gibi düzenleyin. Siteadı.com alanını değiştirmeyi unutmayın :)

Kod:
https://www.siteadi.com/connected_account.php

Tamamdır Sn. netr0n netr0n, çok teşekkür ediyorum. :D

Sadece mail adresini aldı Facebook'tan, kullanıcı adı ve ilaveten profil resmini aldırabiliyor muyuz acaba? :)
Bilmediğim için soruyorum. :rolleyes:

bu video nun yenisini çekermisiniz site çok değişti artık bende olmuyo

bende de olmadı.sistem değişmiş. yeni video çekilse güzel olurdu.

sorunu hallettim. chormede çalışıyor ama explorer de çalışmadı. neden acaba? netr0n netr0n

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.