Neler yeni
Xenforo 2 Eklenti nasıl yüklenir,kurulur?

Kullanım tekniği Xenforo 2 eklenti nasıl yüklenir,kurulur?

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
Xenforo 2 Eklenti nasıl yüklenir,kurulur? - xenforo 2 eklentileri nasıl yükleneceğini,kurulacağını anlatan resimli makale.

Kaynağı oluşturan eTiKeT™;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

Xenforo 2 Eklenti nasıl yüklenir,kurulur?
Hayatımıza xenforo 2 henüz girmemiş olasa da çok yakın zamanda hepmizi artık xf2 kullanmaya başlayacağız.
Kullanıcılarımızın şimdiden bazı yönlerini bilmeleri için bu tür anlatımlar yapmaya başladım.
Xenforo 2 eklenti kurulumu xf1 göre farklı olduğu için il olarak xenforo 2 eklenti nasıl kurulur bunun anlatımını yapalım.​

Xenforo 2 eklenti kurulumu,...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

baykalbul

Aktif kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Web sitesi
TurkParfum.Net
Teşekkürler bilgiler için. Ben Themehouse.com uix2 patch add-on 2.0.7 eklentisi ekleyemedim. Sürüklüyorum ama klasörün içine gitmiyor ayrı ayrı dosya içindeki php falan yayılıyor, dizinler yani. 64 adet tek tek sildim sonra tekrar oldu ve manuel SRC dosyasına ben attım. Diğeri Styles dosyası idi Upload klasörü içindeki klasör. Onda bir tane dosya dizini vardı. Yaptım ama eklenti kısmına gittim olmadı.. Ftp sunucu plesk den yaptım. Admin panelindne mi olacak yoksa forumdan. Bu arada görüyorsunuz bayağı acemiyim :D .. Teşekkürler bigiler için Etiket hocam ve diğer arkadaşlar..

Bu arada yazmışken her bir Uix 2 nodeları yani kutucukları nasıl farklı renk oluyor?

Bir sorumda Header genişletemedim default temada. Bunları ayrı başlık olarak sorayım gene inşallah..

Son düzenleme:

IExlusive

xFanatik
xF 2 kullanıcı
Web sitesi
forum.arcenia.com
Teşekkürler bilgiler için. Ben Themehouse.com uix2 patch add-on 2.0.7 eklentisi ekleyemedim. Sürüklüyorum ama klasörün içine gitmiyor ayrı ayrı dosya içindeki php falan yayılıyor, dizinler yani. 64 adet tek tek sildim sonra tekrar oldu ve manuel SRC dosyasına ben attım. Diğeri Styles dosyası idi Upload klasörü içindeki klasör. Onda bir tane dosya dizini vardı. Yaptım ama eklenti kısmına gittim olmadı.. Ftp sunucu plesk den yaptım. Admin panelindne mi olacak yoksa forumdan. Bu arada görüyorsunuz bayağı acemiyim :D .. Teşekkürler bigiler için Etiket hocam ve diğer arkadaşlar..

Bu arada yazmışken her bir Uix 2 nodeları yani kutucukları nasıl farklı renk oluyor?

Bir sorumda Header genişletemedim default temada. Bunları ayrı başlık olarak sorayım gene inşallah..
Tema kurcaksanız nasıl kurulduğu hakkında gösteririm size. Forum da anlatımı mevcut aslında.

baykalbul

Aktif kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Web sitesi
TurkParfum.Net
ftp dizin  dosya yüklme js ve src nasıl yapılır sorusu ekran görüntüsü 2.jpg ftp dizin  dosya yüklme js ve src nasıl yapılır sorusu ekran görüntüsü.jpg
Evet arkadaşalr benim ftp sunucu resimini atıyorum ekran görüntüsü tablonun. Ya atıyorum dosya içindeki .txt .php gibi belgeler tek tek yükleniyor. Tüm klasör yüklenmiyor ve değiştirmek uyarısı, butonu çıkmıyor.. Saatlerce uğraştım bulamadım. bir yerde hata yapıyorum ama anlamadım.. Google'a yazıyorum şablonlu html dili faaln pano çıkıyor. Etiket hocamın anlattığını bulamadım İngilizce. Resim usta hocalarımız için oldukça etkili olur sanırım. Hocalar isterseniz uzaktan kontrol ile pc me girin ve şu işi halledelim. Nerde hata yapıyor görmüş olurum. ÖZelden yazabilirsiniz diğer arkadaşlarda rahat olun :) .. Şu eklenti işini çözersem çok iyi olacak yahu.. İyi günler, selametle :).