Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği Xenforo 2 eklenti nasıl kaldırılır,güncellenir,plug-in uninstall

Xenforo 2 eklenti nasıl kaldırılır,güncellenir,Plug-in uninstall - Xenforo 2 de kurulu eklenti nasıl kaldırılır yada nasıl güncellenir bilgilendirme anlatımıdır.

Kaynağı oluşturan eTiKeT™;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

Xenforo 2 eklenti nasıl kaldırılır,güncellenir,Plug-in uninstall
Xenforo 2 sisteminize kurduğunuz eklenti nasıl kaldırılır ve ya yeni sürümü ile nasıl güncellenir sorusunu sizler için ayrıntılı olarak analatacağım. Xenforo 1 ile pek farkı yok ancak yinede aklınızda bulunsun istedim.
Xenforo 2 eklenti güncelleme,
Adım 1,
Eklentiye ait olan güncel dosyalar indirilir.​
Adım 2,
UPLOAD...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 1, Guests: 0)
Konuyu görüntüleyenler (1 kullanıcı, 0 ziyaretçi)
Şu anda bu konuyu 1 kayıtlı, 0 kayıtsız kullanıcı görüntülüyor.
Cümleler arttırılabilir.

ben indirdim kurmayı denedim fakat yüklenmiyor

Aşağıdaki eklentiyi yüklemeye çalışırken bazı hatalar bulduk:[XenGenTr] XenFooter 1.0.2
Devam etmeden önce aşağıdaki hatalar çözülmelidir:
  • 27 belirtilen dosya(lar) bulunamadığı için bu eklenti kurulumu yapılamaz/güncellenemez
ALDIGIM HATA

ben indirdim kurmayı denedim fakat yüklenmiyor

Aşağıdaki eklentiyi yüklemeye çalışırken bazı hatalar bulduk:[XenGenTr] XenFooter 1.0.2
Devam etmeden önce aşağıdaki hatalar çözülmelidir:
  • 27 belirtilen dosya(lar) bulunamadığı için bu eklenti kurulumu yapılamaz/güncellenemez
ALDIGIM HATA
Hatanın sebebi yazıyor zaten.

Eklenti dosyaları Ftpde src/addons/XenFooter şeklinde olmalı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.