Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Xenforo 2 de email değiştirme yasağı eklentisi

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

premiumturkey

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Dostlar xenforo 2de üyelerin kayıtlı email adreslerini değiştirmeleri kapatmak istiyorum malum panelden değiştirebiliyorlar böyle bir eklenti mevcutmudur? @eTiKeT netr0n netr0n LaDezs LaDezs mkucuksari mkucuksari

Bu eklentiye küçük bir ilave etapde ben bulunayım :D

Benim forumda nickname yerine "Ad-Soyad" kullanıyoruz. Kayıt sırasında bunu açıkça vurguladık. Çok şükür %90 kayıt olurken "Ad-Soyad" kullanıyorlar. %10 kısmı ise dikkatli okumadığı için bu kısmı atlıyor. Sonra hatırlatınca düzeltiyorlar sağolsunlar.

Bu işlemin yapılabilmesi için ilk baştan beri eklentiyi kullanıyorum.

[TH] User Improvements

Ama eklenti çok kapsamlı ve ben sadece "Nickname Değişime" ihtiyacım var. Malum ne kadar basit eklenti, ileride o kadar az sorun demek.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    54.1 KB · Görüntüleme: 9
Bu eklentiye küçük bir ilave etapde ben bulunayım :D

Benim forumda nickname yerine "Ad-Soyad" kullanıyoruz. Kayıt sırasında bunu açıkça vurguladık. Çok şükür %90 kayıt olurken "Ad-Soyad" kullanıyorlar. %10 kısmı ise dikkatli okumadığı için bu kısmı atlıyor. Sonra hatırlatınca düzeltiyorlar sağolsunlar.

Bu işlemin yapılabilmesi için ilk baştan beri eklentiyi kullanıyorum.

[TH] User Improvements

Ama eklenti çok kapsamlı ve ben sadece "Nickname Değişime" ihtiyacım var. Malum ne kadar basit eklenti, ileride o kadar az sorun demek.
Yani senin eklentin bu kadar basit olamaz çükü veri tabanına kadar uzanıyor buda sistemi biraz karmaşıklaştırıyor.
Ancak ilerleyen günlerde bakalım ne yapabilirim,yeninde yazamasamda belki içinden sadece o fonksiyonu alabilirim belki...

Yani senin eklentin bu kadar basit olamaz çükü veri tabanına kadar uzanıyor buda sistemi biraz karmaşıklaştırıyor.
Ancak ilerleyen günlerde bakalım ne yapabilirim,yeninde yazamasamda belki içinden sadece o fonksiyonu alabilirim belki...
Tamam kardeşim. Ben bu kadar karışık olabileceğini düşünmemiştim. Sen nasıl uygun görürsen, sorun değil :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.