• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Ziyaretçi!
    Register here to benefit more from the forum

Nasıl yapılır ? Xenforo 2 Dar Görünümde (Mobil) Alt Kategori ve Sayfa Sayılarını Gösterme

akhan

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Web sitesi
www.mazdagaraj.com
Arkadaşlar mobil görünümde sayfa daraldığı için forum ana sayfasında alt kategoriler sekmesi çıkmıyor xenforo 1 de bunu yapmıştım ama nasıl yaptığımı bulamıyorum, bunu nasıl çıkartabilirim?

alt forumlar bos.jpg

Bu şekilde olmasını istiyorum:
alt forumlar.jpg

Aynı şekilde mobil görünümde sayfanın en altında sayfa sayıları görünüyor fakat en üstünde görünmüyor ? Sayfa üstünde de görünmesini nasıl sağlayabilirim?

sayfa sayısı.jpg

netr0n

Analyzer
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Aşağıdaki kodları kullanmış olduğunuz temanın extra.less şablonuna ekleyip sonucu yazar mısınız?

Kod:
@media (max-width: @xf-responsiveNarrow)
{
    .block-outer:not(.block-outer--after) .pageNavWrapper:not(.pageNavWrapper--forceShow)
    {
        display: inline-flex !important;
    }

.node-subNodeMenu {

display: inline-block !important;

}
}

sat679

xFanatik
xF 2 kullanıcı
Sizin forumda alt forumlara etki etmez. Sebebi ise, tema özellikleri alanında alt forumlarınız kategori altında listelenecek şekilde ayarlanmış. Vermiş olduğum kod alt forumlar görünüm tarzı açılır menü olanlar için geçerli :)
Tahmin etmiştim etkilemeyeceğini ama yine de deneyim dedim.
Yine de bilgilendirme için teşekkür ederim.

akhan

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Web sitesi
www.mazdagaraj.com
Aşağıdaki kodları kullanmış olduğunuz temanın extra.less şablonuna ekleyip sonucu yazar mısınız?

Kod:
@media (max-width: @xf-responsiveNarrow)
{
    .block-outer:not(.block-outer--after) .pageNavWrapper:not(.pageNavWrapper--forceShow)
    {
        display: inline-flex !important;
    }

.node-subNodeMenu {

display: inline-block !important;

}
}
Bu şekilde oldu teşekkür ederim. Biraz deneyip bir olumsuzluk olup olmadığını yazarım ;)

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

@netr0n bir sorum daha olacak kusura bakmayın Xenforo 1 de header arka planına koyduğum resim mobilde de görünüyordu Xenforo 2 de bunu kaldırmışlar. Nasıl aktif edebilirim?

Son düzenleme:

netr0n

Analyzer
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
netron.web.tr
@netr0n bir sorum daha olacak kusura bakmayın Xenforo 1 de header arka planına koyduğum resim mobilde de görünüyordu Xenforo 2 de bunu kaldırmışlar. Nasıl aktif edebilirim?
Estağfurullah ne kusuru.

Kullandığınız temanın extra.less şablonunu açın aşağıdaki kodları ekleyin.

Kod:
@media (max-width: @xf-publicNavCollapseWidth)
{
    .has-js .p-header
    {
        display: block !important;
    }
}