Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2 Adsense Reklam yerleşimi

journey

xFanatik
Kullanıcı
xenforo 2.1 sitem için adsense reklam yerleşimi yapmak istiyorum otomatik reklamları kullandım ama saçma yerlerde reklam çıkıyor forumu kaydırıyor internet bir resim buldum xenforo reklam yerleşimi şablonlarını gosterimiş ad_ ile baslıyor ama oyle şablonlarda yok bende nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek varmı

reklamları nerelere koymamız gerektiğini anlatan bir makale yazabilen olursa çok güzel olurdu eminim bunu arayan çok kişi, vardır

bu makaleye bır goz at ıstersen

reklam yoneticisinden nereye reklam eklersem hep burda çıkıyor otomatik reklam kodunu ekliyorum oda burda çıkıyorum anlıyamadım burda çıkıncada görünümü bozuyor

rekla.PNG

Admincp >> Kurulumlar >> Reklamlar >> Alanında reklamlarınızı ekleyebilirsiniz. Eğer Türkçe yamanız bizim ya ise zaten alanları Türkçe olarak size açıklamaktadır.

Admincp >> Kurulumlar >> Reklamlar >> Alanında reklamlarınızı ekleyebilirsiniz. Eğer Türkçe yamanız bizim ya ise zaten alanları Türkçe olarak size açıklamaktadır.
ordan deniyorumda mesala breadcrumb:üstünde ekliyorum orda gosteriyor ama bitanede yukarda rresimdeki yerde gosteriyor baska bi alanı deniyorum seçtigim alanda gosteriyor ama resimdeki yerde yine gosteriyor

breadcrumb altı ve üstü dediğinde tüm forumda gösterecektir. Ve reklam kodlarınızda muhtemelen halen oto reklam kodu. Siz sayfa odaklı yapın bu gösterimi.
Örnek Forum listes,konu listesi,konu gösterimi gibi...

eTiKeT™ eTiKeT™ mesala şuan tüm sayfalarda header seçtim headerda gosteriyor birde yukarıdaki rsimdeki gosterdiğim alandada gosteriyor onu kaldırınca ikiside gidiyor

konu görüntülenirken üstte seçtim ama yine aynı sonuç otamatik reklam koduda yoktur çünkü onu kapatınca iki alandada gidiyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.