Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2.2 Offical

İçerik olarak bi takım değişiklikler olmuş. Ama görsel olarak zerre kadar ekleme yapılmamış :)

İçerik olarak bi takım değişiklikler olmuş. Ama görsel olarak zerre kadar ekleme yapılmamış :)
gerek yok çünkü default hali güzel.Zaten hali hazırda istediğin gibi özelleştirme yapabiliyorsun eğer web tasarım biliyorsan

bu var olan sistemin özelleştirmelerini sıfırlarmı ?. şanlonlar v.s başamı sarar yeniden kurulmuş gibi.. mesela beniö avatarlarım tam boyut içeri almasını sagladım vbulletin tarzı .. bu yenileme bu tür ayatları sıfırlarmı özel işlemle yapılanları

bu var olan sistemin özelleştirmelerini sıfırlarmı ?. şanlonlar v.s başamı sarar yeniden kurulmuş gibi.. mesela benim avatarlarım tam boyut içeri almasını sagladım vbulletin tarzı .. bu yenileme bu tür ayarları sıfırlarmı özel işlemle yapılanları

ilk göze çarpan editör değişmiş ve mesajların sağ sütununa negatif pozitif gibi ek bir alan.

Konu ilk mesajını yukarda tutmak ve konuların sag sütun sol sütun Wikipedia tarzı resim ekleme özelliği benim ilk gördüklerim.

VasY Charismax

Henüz bu sürüm xf müşterileri için indirilebilir değil. Kararlı sürüm çıkınca taşlar yerine oturur. Şimdi basit bir kaç düzenleme yapıyorlar ornek 2.0 dan 2.1 bunu yaparken bile sablon düzenleme şart oluyor.

Tahminim çok köklü olmamakla beraber bazı şablonlar yeniden yazılacak.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.