Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Rss besleme Xenforo 2.2 ile gelecek yenilikler

mkucuksari

Destek Ekibi
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
Xenforo 2.2 'nin yavaş yavaş ayak sesleri duyulmaya başladı :D Çıkması yaklaştı demektir.

Xenforo 2.2 ile beraber gelecek bir takım yenilikler var ve bununla ilgili olarak Xenforo Official kısmında 2 tane konu paylaşılmış durumda.

Yeni konular geldikçe link olarak buradan paylaşmaya devam edeceğim.

NOT: Tercüme etmeye vaktim olmadı için linkleri olduğu gibi veriyorum arkadaşlar. Ingilizce sorunu yaşayanlar "Google Translate" kullanabilir :)

4- Mobil cihazlar için 1 adım daha ileri adım atılmış ve PWA (Progressive web app) özelliği gelmiş

5- Daha önce ilave eklenti kurularak kullanıcılara gönderilen son aktiviteler bilgilendirmesi özellik olarak ilave edilmiş

6- Temaları artık export ve import etmek çok daha kolay. Ayrıca Asset location diye bir kavram gelmiş ki bu artık FTP kullanmak gereken çoğu durumu ortadan kaldırıyor :D

7- Evet bugün sizlere yenilenen arayüzü ile yeni “Text Editör” ü paylaşıyoruz :)

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

8- Forum yapısına gelen yeni özellikler

Son düzenleme:
Çok çok iyi oldu bence :) Sırf bu özellikler için bile sıfır lisans alınır :) Xenforo'ya inat alacağım da zaten :)))

Chris her öneriye açık siz söyleyin biz yapalım diyor resmen adam :)

1591280907293.png

Efsane görünüyor fakat kullanıcı adı değişikliliği bence kötü gibi geldi bana. Ücretli bir şekilde izin verilirse en azından kötü isteklerin önüne geçer.

Efsane görünüyor fakat kullanıcı adı değişikliliği bence kötü gibi geldi bana. Ücretli bir şekilde izin verilirse en azından kötü isteklerin önüne geçer.
Kullanıcı Grubu bazında izin verebiliyorsun. Yanı istersen bu özelliği tamamen kapatabilirsin :)

Evet yeni bir duyurumuz var.

Misafirler istenirse kayıt olmadan önce mesaj yazabilecekler. Fakat yazılan mesajı gönderebilmeleri için son dakikada KAYIT OL uyarısı çıkacak. Eğer kayıt olmazlar ise yazdıkları boşa gidecek ve mesajı silinecek :D

Şahsen ben bu özelliği beğendim ?

Ben 3 gün önce aldım. Sürüm V2.1.10 yama 2 ydi galiba. Yeni versiyon çıkınca ilk yıl için ücretsiz versiyon yükseltme mevcuttu.

Çok iyi gözüküyor :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.