Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Duyuru XenForo 2.2 Geçiş sonrası

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle olarak genel olarak forum verdiğimiz aranın yavaş yavaş sonuna geliyoruz,genel olarak sezon bitiyor ve kışa giriyoruz artık. Buda demek oluyor ki artık forumda daha fazla online olup daha fazla olaya imza atacağız :). İlk olarak forumu güncelelyelim bakalım bir dedik :D

Forum xenforo 2.2 geçişi yapılmıştır,temalarımız güncellendikçe açılacaktır. Olası sorun,bilgi,düşüncelerini lütfen bizimle bu konu içinde payalaşırmısınız.

hayırlı olsun coğu alanda mesaj yazma ızınlerı verılmedı sanırım daha

Ne gibi anlamadım ?

1600003588192.png

Anladım,bunda bir değişiklik yok oldum olası böyle zaten. Bu kategoriler sadece kaynaklar kategorisindeki içekleri çekilmektedir. Yani kaynlarda açılan makale bu foruma füşemektedir. Bu yüzden konu açılamaz o kategoride.

v5 güncellenince haberimiz olacaktır inşaallah veya ciddi manada güncelleme gelecekmi cidden ?
güncellemeyi sizmi sunacaksınız alın yapın diye sizmi yapacaksınız ?..

güncelleme nasıl yapılır başlıgıda açarsanız iyi olur şimdiden tahmin edebiliyorum nasıl nasıl konularını

ayriyetten son bir şey kendi adıma soruyorum bunu.. v5 güncellemesi Var olan temanın ayarlarını sıfırlarmı ? avatarlar gibi veya macros şablonu page şablonu gibi yerlerin sıfırlanması söz konusumu _?

Şu an görüdüğünüz gibi V5 çalışıyor ve test aşamasında eğer bir sorun çıkmaz ise yakında yayınlayacağım bunu. Sırası ile diğer temalar içinde uygulayacağım bu işlemeler.
Güncellemeyi ise siz yapıcaksını,merak etmeyin basit bir işlemdir tarid ederim bunu ;)

Son düzenleme:
Merhaba, v4 mavi 2.1.7 sürümü, XF v2.2.0 Beta 5 üzerine kurdum hata vermedi 1 haftadır sorunsuz çalışıyor.
ilerde eklentiler sorun verirmi vermezmi orasını bilemem, şuan için herşey sorunsuz çalışıyor. 2.1 kullananlar yedek alıp güncelleme yapabilirsiniz bende sorun vermediğine göre muhtemelen sizlerdede sorun vermeyecektir.

Merhaba, v4 mavi 2.1.7 sürümü, XF v2.2.0 Beta 5 üzerine kurdum hata vermedi 1 haftadır sorunsuz çalışıyor.
ilerde eklentiler sorun verirmi vermezmi orasını bilemem, şuan için herşey sorunsuz çalışıyor. 2.1 kullananlar yedek alıp güncelleme yapabilirsiniz bende sorun vermediğine göre muhtemelen sizlerdede sorun vermeyecektir.
Çalışmada çok sıkıntı yok,en köklü değişiklik mesaj alanıda zaten diğerleri çok citti sorunlar yok. Betalar biter bitmez temaları tek tek günceleyeceğim merak etmeyeyin.
Her betada temayı güncellemek mantıksız şu an ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.