Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XenForo 2.2.9 versiyonu için Türkçe 🇹🇷 dil yaması, paketi

Türkçe Yama XenForo 2.2.9 versiyonu için Türkçe 🇹🇷 dil yaması, paketi 1.5.4

indirmek için izniniz yok

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2.2.9 versiyonu için Türkçe ?? dil yaması, paketi 1.5.14 - XenForo yada eklentiye ait Türkçe dil paketi yamasıdır.

XenForo 2.2.9 versiyonu için Türkçe Ekli dosyayı görüntüle 19775 dil yaması, paketi

Bu XML dosyası ile İngilizce içerikli forum yazılımınızı Türkçe diline çevirebilirsiniz. Dil yamasını yüklemeden önce aşağıdaki uyarılarımızı dikkate alırsanız seviniriz.

Eğer hali hazırda forumunuz var ve bir Türkçe yama kurulu ise, indireceğiniz bu XenForo Türkçe yama XML dosyasını kurulu olan Türkçe yamanızın üstüne yazdırarak yükselte bilirsiniz...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Elineze saglik yalniz son surumunde isimde kucuk hata var.
language-Tuerkce-(TR)-XF diye yapmissiniz .

Kaynak yöneticisi tr kayboldu

1650233031258.png

Dil dosyasını mevcut dilin üzerine yükleme yaptınız mı? Eğer direkt dil dosyasını yüklediyseniz RM eklentisinin de dil dosyasını yükleyiniz.

Türkçeyi yükledikten sonra sizin yazınız kalktı neden oldu acaba bu

1650311792947.png

Ben ne zaman Türkçe dil yüklesem eklentilerin hepsi eski haline geliyor. Bir hata yapıyorum ama anlamadım. Üzeirne yazdırınca eklentilerin hepsi ing. oluyor. Tek tek onları değiştiryorum. Alt dil ekleesem 2 tane tr dil oluoyr. Bu konuda güncel bir makale iyi olacak.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.