Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Satılık lisans XenForo 2.2.10 Lisans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dietz

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Lisans aldığım gibi duruyor projem iptal olduğu için forum açmaktan vazgeçtim lisansa sürüm seçimi yapılmadı domain eklenmedi mail ile beraber vereceğim ödeme yanlızca kripto para ile yapılacaktır satın almak isteyen yada sorusu olanlar dc üzerinden ulaşabilir yada pm bırakabilir işimden dolayı forumda sadece akşamları aktifim dc üzerinden ulaşırsanız daha hızlı geri dönebilirim iyi forumlar.
Discord: osmangungor#6045

İstenilen ücret
1750
İlk lisans sahibi kimdir?
  1. ilk satın alan benim
Lisansın faturası var mı?
  1. Hayır faturası yok
Transfer edilebilir mi?
  1. Hayır transfer edilemez
Bağlı olduğu domain
https://domaineklenmedi.com
Lisans doğrulama kodu
223cfabf7c8f4065f7929b9fc5604016
Ticket desteği etkin mi
  1. Hayır ticket desteği bitti
İndirilebilir son versiyonu
2.2.10
Son güncelleme tarihi
22.08.2022
Lisans aldığım gibi duruyor projem iptal olduğu için forum açmaktan vazgeçtim lisansa sürüm seçimi yapılmadı domain eklenmedi mail ile beraber vereceğim ödeme yanlızca kripto para ile yapılacaktır satın almak isteyen yada sorusu olanlar dc üzerinden ulaşabilir yada pm bırakabilir işimden dolayı forumda sadece akşamları aktifim dc üzerinden ulaşırsanız daha hızlı geri dönebilirim iyi forumlar.
Discord: osmangungor#6045

İyi satışlar.

Ticaretiniz çelişkili durum içerdiği için bilgilendirmek istedim.

* Lisans transfer edilemez.
* Ödeme: Coin ile olacak diyorsunuz.
FATURA: Fatura yok deyip iletmiyorsunuz.

Peki alacak kişi bu lisansın neyine güvenerek satın alacak ?

Yeni bir lisansın faturasının olmaması imkansız. Alıcı 2 defa düşünmeli. + ÖDEME COİN ile olacağı için karşı tarafta hukuk yönünden hiçbir şekilde hak taleb edemeyecek.

netr0n netr0n bu lisansın satışı normal mi hocam ? El atılması gerektiğini düşünüyorum. Alıcı kişinin mağdur olmaması için.

İyi satışlar.

Ticaretiniz çelişkili durum içerdiği için bilgilendirmek istedim.

* Lisans transfer edilemez.
* Ödeme: Coin ile olacak diyorsunuz.
FATURA: Fatura yok deyip iletmiyorsunuz.

Peki alacak kişi bu lisansın neyine güvenerek satın alacak ?

Yeni bir lisansın faturasının olmaması imkansız. Alıcı 2 defa düşünmeli. + ÖDEME COİN ile olacağı için karşı tarafta hukuk yönünden hiçbir şekilde hak taleb edemeyecek.

netr0n netr0n bu lisansın satışı normal mi hocam ? El atılması gerektiğini düşünüyorum. Alıcı kişinin mağdur olmaması için.
Öncelikle merhaba lisansın faturası var konuya ekleyemedim satın almak için dm yazanlara faturayı atıyorum coin olayına gelirsek ben ödememi coin ile almak istiyorum ve forumda buna aykırı birşey görmedim, lisans transfer edilemiyor evet bende mail ile vereceğim ben önce hesapları vereceğim karşı tarafa verdiğim bilgiler doğruysa ödememi talep edeceğim ben bunda herhangi bir hukuka aykırı birşey göremedim.

Öncelikle merhaba lisansın faturası var konuya ekleyemedim satın almak için dm yazanlara faturayı atıyorum coin olayına gelirsek ben ödememi coin ile almak istiyorum ve forumda buna aykırı birşey görmedim, lisans transfer edilemiyor evet bende mail ile vereceğim ben önce hesapları vereceğim karşı tarafa verdiğim bilgiler doğruysa ödememi talep edeceğim ben bunda herhangi bir hukuka aykırı birşey göremedim.

Coin ile lisans satılamaz diye bir kuralımız yok. Ama inisiyatifimiz var. Kripto paralarda herhangi bir regülasyon yok. Satın alacak kişi, ileride sıkıntı yaşayıp şikayetçi olduğunda derdini sarı çizmeli Mehmet ağaya anlat cevabı alabilir. Bu sebeple lisans satışınız bu forumun vicdanına uygun değil. Günün birinde devletimiz tarafından kripto paralara bir regülasyon gelir ise ve sizde lisansı halen satmadıysanız haber verirseniz konunuzu açarız.

Satış sakıncalı görülmüş ve konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.