Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel xenforo 2.1 İçin Konu içinde yeni konu aç butonu nasıl yaparım ?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

MehmetOzcan

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
xenforo 2.1 İçin Konu içinde yeni konu aç butonu nasıl yaparım ? eklenti yada kod ile .

thread_view şablonunu en üstüne asagıdakı kodu eklemem yeterlı oldu.

Kod:
<xf:pageaction if="$forum.canCreateThread()">
    <xf:button href="{{ link('forums/post-thread', $forum) }}" class="button--cta" icon="write">
        {{ phrase('post_thread') }}
    </xf:button>
</xf:pageaction>

Kod:
<xf:breadcrumb source="$forum.getBreadcrumbs()" />

Yukarıdaki kodun altına ekleseniz daha iyi olur galiba çünkü sayfa darılınca altta kalıyor. Onla alakalımıdır tam olarak bilmiyorum ama denemenizi tavsiye ederim. :)

Ekran görüntüsü:
Screenshot

Kod:
<xf:breadcrumb source="$forum.getBreadcrumbs()" />

Yukarıdaki kodun altına ekleseniz daha iyi olur galiba çünkü sayfa darılınca altta kalıyor. Onla alakalımıdır tam olarak bilmiyorum ama denemenizi tavsiye ederim. :)

Ekran görüntüsü:
Screenshot

ben kullandıgım temada o kodu bulamadım o yuzden en uste ekledım mobilde kayma oluyor evet

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.