Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği XenForo 2.1 Admincp tek tık ile yükseltme,güncelleme nasıl yapılır

eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2.1 Admincp tek tık ile yükseltme,güncelleme nasıl yapılır - XenForo 2.1 ile gelen panelden,admincp alanından tek tık ile hızlı güncelleme nasıl yapılır.

XenForo 2.1 Admincp tek tık ile yükseltme,güncelleme nasıl yapılır
XenForo 2.1 ile gelen tek tık ile xenforo ve eklentileri güncelleme sistemi artık hayatımıza girmiştir.​
Bu sistem ile lisansılı forumunuz artık costumer girmeden dosya indirip upload etmeden bir kaç tık ile xenforo ve resmi eklentileri güncelleme olasılığınız vardır.​
Xenforo 2.1 ile gelene hızlı güncelleme,admincp alanında güncelleme işlemi nasıl...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Henüz demo ortamında XF-2.1 kurduğum ve lisans doğrulama yapamadığım için bu özelliği henüz kullanamadım. Güzel bir kaynak olmuş, mesela ben yetki kısmını gözden kaçırmıştım :) Paylaşım için teşekkür kardeşim, emeklerine sağlık.

Merhaba,

Bahsettiğiniz yerde güncelleme kısmını bulamadım.
Benim forum v2.0.10 versiyonda kalmış.
Nasıl yükseltebilirim?
Buradan indirdiğim bazı eklentiler bu nedenle uygulanamıyor forumuma :(

Teşekkürler

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.