Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo 2.1 açılır kapanır postbit yardım

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Zombeyi

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Açılır kapanır postbit istiyorum, butonlu nasıl yapabilirim?

Ek olarak postbitte offline ve online bölümleri yok xenforo 2.1 kullanıyorum otomatik olması lazım değil mi?

Düzenleme olmadığı için yazıyorum: Online bölümü gözüküyor ama offline olunca çıkmıyor offline göstergesi.

1571179155780.png

onaylı satıcı ve süper üye neden üst tarafa bu kadar yakın acaba nasıl çözeriz? site adresi minecrafttr.com

Member Tooltip alanında da düzenleme yapmanız gerekiyor. Çünkü özel genişlik yükseklik değerleri girildiğinde bu alanlarda da düzenleme yapmanız gerekebilir.

Şu .memberTooltip-banners class'ı baz alıp biçimlendirebilirsiniz.

Member Tooltip alanında da düzenleme yapmanız gerekiyor. Çünkü özel genişlik yükseklik değerleri girildiğinde bu alanlarda da düzenleme yapmanız gerekebilir.

Şu .memberTooltip-banners class'ı baz alıp biçimlendirebilirsiniz.
Ne gibi bir düzenleme yapacağımı tam olarak bulamadım :(

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.