XenForo 2.1.5 ve 2.1.5a için Türkçe dil paketi

Türkçe Yama XenForo 2.1.5 ve 2.1.5a için Türkçe dil paketi 4.1.0

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2.1.5 için Türkçe dil paketi - XenForo 2.1.5 için Türkçe dil paketi,Türkçe dil yaması

XenForo 2.1.5 Türkçe yama,Dil paketi
XenForo 2.1.5 Türkçe yaması, Türkçe dil paketidir.​
Xenforo 2.1.X değişiklikleri sürekli güncellenecek xenforo güncellemelerini takip ederek güncel Türkçe yama,Türkçe dil paketi sizlerin kullanımına sunulacaktır.​

Türkçe yama versiyon 4.1.0 Güncelleme içeriği...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
2.1.4 derim şu an için çünki 2.1.5 bir sorun görüldü,gerçi citti bir sorun değil hızlı çözümü bulunacaktır.

vajez

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
indirme linki var mı acaba ? @eTiKeT™ kusura bakma hep etiketli yorum rahatsız ettiysem özür dilerim

Tanner

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
@eTiKeT™, merhaba etiket, benim siteyi her zaman güncel tutuyorum da şuan 2.1.4 sitede, lisans kendi ismime kayıtlı, 2.1.5 güncelleyecektim, fakat 2 şey dikkatimi çekti, bu 2.1.5a nedir? ve şu 2.1.5 de görülen sorun çözülünce nasıl haber alabiliriz?

Tanner

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
@eTiKeT™, merhaba etiket, benim siteyi her zaman güncel tutuyorum da şuan 2.1.4 sitede, lisans kendi ismime kayıtlı, 2.1.5 güncelleyecektim, fakat 2 şey dikkatimi çekti, bu 2.1.5a nedir? ve şu 2.1.5 de görülen sorun çözülünce nasıl haber alabiliriz?
Edit: tamamdır demekki 2.1.5a fixlenmiş sürümdür, geçelim o zaman ALLAHın izniyle son sürüme :)

Google ads alanı