Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2.1.3 Url Resim Bugu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FBEKER

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://discordforum.ga/
Merhaba Arkadaşlar Xenforo 2.1.3 De Url İle Resim Yüklenmiyor Hem Kendi Sitemde Denedim Hemde Bu Sitede Özelden Url İle Resim Gönderilmiyor Ve İmza Zaten Url İle Yükleniyor O Da Olmadı Videoma Bakın

Video

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Merhaba Arkadaşlar Xenforo 2.1.3 De Url İle Resim Yüklenmiyor Hem Kendi Sitemde Denedim Hemde Bu Sitede Özelden Url İle Resim Gönderilmiyor Ve İmza Zaten Url İle Yükleniyor O Da Olmadı Videoma Bakın

Video

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
2.1.3 sürümünde ve eski sürümleri böyle bir hata yok bug olarakta hosting ve domaim ücretsiz ise ondan kaynaklanmasıda olabilir. Güncelleme yaptım en son sürümdeyim şuanda hiçbir hata ve bug yoktur.

2.1.3 sürümünde ve eski sürümleri böyle bir hata yok bug olarakta hosting ve domaim ücretsiz ise ondan kaynaklanmasıda olabilir. Güncelleme yaptım en son sürümdeyim şuanda hiçbir hata ve bug yoktur.

Bu Site De Denedim Aynısı Oluyor Sadece Özelden Url İle Resim Atarken Ve İmza Eklerken Bu Sorun Çıkıyor Resim Eklenmiyor

Bu Site De Denedim Aynısı Oluyor Sadece Özelden Url İle Resim Atarken Ve İmza Eklerken Bu Sorun Çıkıyor Resim Eklenmiyor
Bence Sizin Cache'lerden kaynaklı olabilir. Şuanda Deneme olarak bütün yerlerde denedim localhost'tan denedim böyle bir hatayla karşılamıyorum. Bu tür konularda şöyle ki kullanıcı gruplarında dosya yükleme limitinizi yükseltiniz.

Böyle Bir Hata Veya Bug Yoktur.

Konu Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.