Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo 2.1.3 Google da alt başlıklar şeklinde indexletme

caca120

xFanatik
Kullanıcı
Herkese iyi forumlar google da sitemi en üstte asıl link ve alt kısımda alt başlıklar 4 lü veya 6 lı şekilde indexletmek istiyorum önerileriniz nelerdir ?
Örneğin bu şekilde indexletmekten bahsediyorum
Adsız.png

Merhaba, onu sitenizdeki kategorilere gore zamanla yapacak kendisi zaten, bendede oyle oldu

• Beğen
Tepkiler: Sis
En çok bağlantı verilen siteleri daha çok görmektedir Google, Bunuda zamanla yapmaktadır.

Backlink alırsan, Organik hit sağlarsan 9-10 günde olur gene olur. önemli olan kalitelisini bulmak, elimde mevcut belli ücretle satmaktayım bilgi alabilirsin PM atarak.

Bilmiyorum şuanda yapılması zor bir işlem, Backlink site içi , dışı seo çalışması gerekli paran varsa 2-3k harcayacağın 1 ay gibi bir sürede yapabilirsin sıfır forumu

Bilmiyorum şuanda yapılması zor bir işlem, Backlink site içi , dışı seo çalışması gerekli paran varsa 2-3k harcayacağın 1 ay gibi bir sürede yapabilirsin sıfır forumu
para harcamama gerek olduğunu sanmıyorum zaten site geliştiricisiyim seo uyumlu makale yazabiliyorum daha önce istediğim anahtar kelimelerde öne çıkardığım web sitelerim mevcut fakat xenforo konusunda takıldım sadece bu soruya

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.