Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo 2.1.2'ye Güncelleyeyim Mi Sitemi?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, başlıktada belirttiğim gibi xenforo 2.1.2'ye güncelleyeyim mi sitemi? Kullandığım eklentilerden herhangi bir sorun yaşar mıyım? Veya biraz daha bekleyip yeni güncelleme geldiğinde onunla mı güncelleyeyim?

eTiKeT™ eTiKeT™, o zaman güncelleme gelsin. Bir de dikkatimi çeken bir şey oldu. Arkadaş güncelledi ve benim konuma onun siteden birisi post atmış ve bu benim gelen kutusuna düşmüş, daha önce hep önemsize düşüyordu. İnşallah bu güncellemeden sonra gelen kutusuna düşer mailler :)

eTiKeT™ eTiKeT™, o zaman güncelleme gelsin. Bir de dikkatimi çeken bir şey oldu. Arkadaş güncelledi ve benim konuma onun siteden birisi post atmış ve bu benim gelen kutusuna düşmüş, daha önce hep önemsize düşüyordu. İnşallah bu güncellemeden sonra gelen kutusuna düşer mailler :)
:D :D Arada kaçmıştır bir tene :D çünkü bunun xenforo ile alakası yok tamami ile sunucu sistemi ile alakalı bir durum.

eTiKeT™ eTiKeT™, peki gelen kutusuna düşme olayını tam nasıl yapabilirim? Detaylı anlatım var mı? :) güzel hosting'den almasaydım hostingi sizden alırdım ama işte aldım bir defa.

Bayram Şenakar Bayram Şenakar kardeşime ve emirrasit emirrasit ağabeyime sonsuz teşekkür ediyorum. Bayram kardeşim sağ olsun bilgisayarıma bağlandı tek tek ilgilendi ve ayarlamaları yaptı. Emir ağabeyimin zaten desteğini benden hiç esirgemedi.

Allah razı olsun her ikinize de sonsuz teşekkür ediyorum sağ olun, var olun.

Bayram Şenakar Bayram Şenakar kardeşime ve emirrasit emirrasit ağabeyime sonsuz teşekkür ediyorum. Bayram kardeşim sağ olsun bilgisayarıma bağlandı tek tek ilgilendi ve ayarlamaları yaptı. Emir ağabeyimin zaten desteğini benden hiç esirgemedi.

Allah razı olsun her ikinize de sonsuz teşekkür ediyorum sağ olun, var olun.
sendende allah razı olsun kardeşim cepten ancak okadar oluyor :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.