Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo 2.1.12 den 2.2.1 e yükseltme sonrası çıkan uyarı

forumisitme.com

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar Arkadaşlar

Bu akşam xenforo 2.1.10 versiyonundan önce 2.1.12 versiyonuna daha sonrada 2.2.1 versiyonuna admin panelden güncelleme yaptım.

Eski olabilcek şablonlarınız bulunmaktadır. Bu şablonları incelemek için lütfe tıklayınız. Uyarısı çıktı. Uyarıya tıkladığımda aşağıdaki kısım açıldı. Bu alanda otomatik birleştirme yapmalımıyım. eTiKeT™ eTiKeT™ @netr0n

1603482793122.png

Lisanslarınız kısmından temayı indirdim.
aşağıdaki resimdeki gibi yüklemek istedim. benden xml dosyası istedi. Zip dosyasını açmak isteyince de şifre istedi. zip dosyasını açamadım.
xml dosyasını indireceğim yer varmı? yoksa yöntemim yanlış mı? eTiKeT™ eTiKeT™

1603484326463.png

Kurum için dosyalar içerisinde bir döküman var. O dökümana detaylı göz atın çözüceksiniz ;) şifre DM ile gönderilmiştir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.