Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo 2.1.0 Beta 5 XenForo 2.0.12 Nasıl Geri Dönebilirim?

Aydar

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar Xenforo 2.1.0 Hep hatalı XenForo 2.1.0 Beta 5 XenForo 2.0.12 Nasıl Geri Dönebilirim? Yardımcı olurmsunuz.

Bir kullanıcı olarak hata görmedim ben,en azında kullanıcı düzeyinde.

Peki bunu nasıl yapabiliriz?

Forumu tamemen. 2.1 olark kurdum ama 2.0 versiyona indirmek istiyorum hangi yedeği alıp nasıl yapabilirim bunu

Yedeği 2.1 geçemeden önce aldı iseni bunu yapabilirsiniz. Eğer 2.0 yedeğiniz var ise host yöneticinize bunu buldirin o gerekli işlemleri yapacaktır.

Yedeği 2.1 geçemeden önce aldı iseni bunu yapabilirsiniz. Eğer 2.0 yedeğiniz var ise host yöneticinize bunu buldirin o gerekli işlemleri yapacaktır.

yok hocam yedek falan yok ben 2.1 olarak yeni site kurdum ama içinde bir miktar içerik oldu ve düzenleme yaptım şimdi sıfırlamak istemiyorum o yüzden downgrade lazım bana sadece içeriği taşısam bile yeter aslında

yok hocam yedek falan yok ben 2.1 olarak yeni site kurdum ama içinde bir miktar içerik oldu ve düzenleme yaptım şimdi sıfırlamak istemiyorum o yüzden downgrade lazım bana sadece içeriği taşısam bile yeter aslında
O zaman yapacak bir şey yok ne yazık ki...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.